WYGRYWAJKA!!! + informacja

Witam!
Właśnie przeczytałam bardzo ciekawy i ważny tekst [tutaj], z którego wynika, że forma dotąd organizowanych konkursów na blogach jest niezgodna z prawem – z racji tego, że zwycięzcę wyłania się w drodze losowania. Szczegóły pod linkiem powyżej.
Dlatego też zmuszona jestem anulować poprzedni konkurs, gdzie do wygrania była książka „Dom Wschodzącego Słońca”. Jednak spokojnie. Poniżej znajdują się nowe zasady uczestnictwa i kto chętny, będzie mógł wziąć udział w mojej wygrywajce oraz stać się posiadaczem w/w książki.
W tym miejscu należy również podziękować Wydawnictwu Replika za nowiuteńki egzemplarz, gdyż książka przybyła do mnie w drodze pomyłki [już ją czytałam prędzej dzięki wortalowi webook.pl] i zgodnie z ustaleniami z wydawnictwem, książkę przeznaczam na poczet wygrywajki. Dla zainteresowanych recenzja

ZASADY  UCZESTNICTWA!

01. Należy w komentarzu napisać zwyczajowe „zgłaszam się”
02. Należy pozostawić adres e-mail, żebym mogła łatwiej skontaktować się ze zwycięzcą.
03. Należy umieścić na blogu baner [widoczny wyżej] – na stronie głównej, w zakładce z konkursami itp itd oraz pozostawić link do miejsca, gdzie baner został zamieszczony.
04. Miło by mi było, gdyby mój blog został dodany do obserwowanych – nie jest to warunek uczestnictwa.
05. Żeby nie było łatwo należy odpowiedzieć na pytanie: Gdybyś miał/miała w przyszłości powrócić na ziemię w postaci zwierzęcia, to które zwierzę i dlaczego byś wybrał/a ?
06. Książka trafi do osoby, której odpowiedź wyda mi się najbardziej ciekawa/zaskakująca/warta uwagi.
07. Wygrywajka rozpoczyna się w dniu dzisiejszym, tj 22 lipca 2012r i potrwa przez okrągły miesiąc – do 22 sierpnia 2012r.
08. Wyniki ogłoszę w dniu następnym, tj 23 sierpnia 2012r.
09. Wybrana osoba będzie miała 3 dni na przesłanie na mój adres e-mail danych osobowych do wysyłki książki – jeśli nie otrzymam adresu, wybiorę kolejną osobę spośród odpowiedzi na zadane pytanie.
10. Książkę postaram się wysłać w ciągu tygodnia od otrzymania danych adresowych.

życzę powodzenia 🙂
0Shares