Wielkie otwarcie !!

wielkie otwarcie

Witam Was serdecznie na mojej nowej stronie!

Dzięki pomocy mojego dobrego przyjaciela (tak, tak Marcin, o Tobie mowa :*) udało mi się przenieść w miarę szybko blog z platformy bloggera na własną stronę www. Na starym blogu włączone zostało przekierowanie. Każda osoba próbująca dostać się do mnie poprzez stary adres zostanie poinformowana o przekierowaniu – należy potwierdzić klikając w „TAK” i wówczas zostanie się przeniesionym na nową stronę. Oczywiście procedura ta dotyczy tylko osób nie wchodzących bezpośrednio przez nowy adres, a idących nijako teraz na około 😉

Być może zauważyliście, że lekkiej zmianie uległa nazwa bloga.

Magiczny Świat Książki

(zamiast Książek)

Związane jest to z nowym adresem, czyli http://www.magicznyswiatksiazki.pl/ (domena magicznyswiatksiazek.pl była po prostu zarezerwowana).

Co jeszcze ulega zmianie?

Z pewnością moje logo, które musi mieć od teraz w nazwie prawidłowy adres strony. Wszystkie osoby, które z sympatii do mojej osoby gdzieś tam mnie polecają i podpinają moje logo, proszę o aktualizację na widoczne poniżej:

MK1

Poza tym zmienia się pod tym samym względem logo wyzwania czytelniczego „Czytam Fantastykę”. W tym miejscu proszę wszystkich uczestników wyzwania o zaktualizowanie logo na swoich stronach oraz linku do strony głównej wyzwania, mianowicie: http://magicznyswiatksiazki.pl/czytam-fantastyke/ .

CF - nowe logo

Podsyłane recenzje do wyzwania:

Linki do recenzji książek przeczytanych w lipcu proszę umieszczać w komentarzach na stronie Lipcowa odsłona wyzwania „Czytam Fantastykę”. Jednocześnie proszę wszystkich tych, którzy do dnia dzisiejszego podesłali już recenzje książek lipcowych, aby uczynili to ponownie pozostawiając linki do nich na podanej powyżej stronie. Nie będę już bowiem zaglądała na starego bloga, a nie chciałabym, aby pojawiło się zamieszanie w związku z przeoczeniem podesłanych przez Was recenzji.

Licznik odwiedzin:

Być może zauważyliście, że z boku znajduje się licznik odwiedzin, który ma już ustaloną pewną wartość początkową. Uznałam, że skoro stary blog istniał w sieci od marca ubiegłego roku i przez ten czas odwiedziliście go blisko 155 tys razy, to należy to uszanować i ciągnąć statystyki dalej. Ustawiony jest oczywiście tylko na unikalne odwiedziny – nie lubię nabijania sobie sztucznie statystyk.

Od jutra (a może jeszcze i dziś?) na blogu wszystko będzie odbywało się tak, jak to miało miejsce na blogspocie. Postaram się być aktywna każdego dnia dodając coś nowego, ciekawego, co może Was w jakiś sposób zainteresować. Będą to z pewnością nowe recenzje (kilka czeka już na opublikowanie) i oczywiście zapowiadane rozdanie książkowe. Poinformuję Was również bardziej szczegółowo o wszystkim, co wydarzyło się w czasie zastoju blogowego.

Co dalej?

Liczę na to, że nadal będziecie ze mną. Że dalej będziecie mnie tak licznie odwiedzać, komentować, po prostu odwiedzać to miejsce dając mi tym samym motywację do dalszej pracy. Wiem, że nie będę już widoczna na blogrollu z bloggera, przez co znikną informację o tym, co obecnie pojawiło się na stronie. Ale nie martwcie się tym! Można mnie obserwować poprzez facebooka, google czy twittera. Na każdym z tych portali będę na bieżąco informowała o tym, co danego dnia pojawiło się na stronie. Wystarczy więc uważnie śledzić mnie tamtymi kanałami 🙂 Oczywiście możecie po prostu zapisać sobie gdzieś na liście linków nowy adres mojego bloga i każdego dnia z własnej nie przymuszonej woli zaglądać do mnie, aby sprawdzić, co u mnie nowego słychać. Będzie mi bardzo miło 😀

0Shares