Weź udział i wygraj!

Niedawno na Facebooku pytałam Was, czy chcielibyście wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania nie byłaby książka, a film. Entuzjastycznie podeszliście do tematu, zatem startujemy z małym rozdaniem.

zombie-z-berkeley

(link baneru: http://magicznyswiatksiazki.pl/wp-content/uploads/2013/11/zombie-z-berkeley.jpg)

Nagrodą w rozdaniu jest film „Zombie z Berkeley”. Jest to horror komediowy, taki z przymrużeniem oka 🙂

Berkeley to ciche i spokojne rybackie miasteczko. Jedną z mieszkanek jest Rene, lokalna piękność, której nie wiedzie się zbyt dobrze. Kiedy bank odbiera jej dom, postanawia wyjechać z Berkeley do dużego miasta. Niestey wyjazd okazuje się bardzo trudny, gdyż na miasteczko spada deszcz meteorytów. Zdarzenie to wywołuje nietypowe zmiany u mieszkańców, którzy w szybkim tempie zmieniają się w krwiożercze zombie. Rene udaje się schronić w domu Marion, gdzie ukrywa się czworo innych szczęśliwców, którzy cudem ocaleli. Głodni zombie otaczają dom… 

ZASADY ROZDANIA

 1. Organizatorką konkursu jestem ja, czyli autorka strony Magiczny Świat Książki.
 2. Nagrodę stanowi film „Zombie z Berkeley” pochodzący z mojej domowej filmowej biblioteczki.
 3. Udział w konkursie mogą wziąć wszystkie osoby posiadające na terenie Polski adres, pod który będzie można wysłać nagrodę w razie wygranej.
 4. Konkurs rozpoczyna się z dniem 29 listopada 2013 i potrwa do 6 grudnia 2013. Zgłoszenia przyjmowane będą do godz. 23:59.
 5. Zwycięzca konkursu będzie miał 3 dni na podesłanie mi adresu (na e-mail: milosniczkaksiazek@onet.pl), na który nagroda ma zostać wysłana.
 6. Nagroda zostanie wysłana do zwycięzcy w ciągu 7 dni roboczych od momentu, kiedy otrzymam adres, na który ma ona zostać wysłana.

Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:

 1. W komentarzu należy wpisać standardowe „zgłaszam się”
 2. W komentarzu należy podać swój adres e-mail w celu szybkiego kontaktu w razie wygranej.
 3. Na swoim blogu/stronie należy umieścić baner konkursowy (widoczny powyżej), który będzie linkował do tego wpisu (http://magicznyswiatksiazki.pl/wez-udzial-i-wygraj/), a następnie należy w komentarzu zostawić bezpośredni link do miejsca, w którym się on znajduje.
 4. A teraz małe zadanie dla Was. Standardowe, że tak powiem 🙂 Ci, którzy brali udział w moich poprzednich rozdaniach z pewnością domyślają się już, o co może chodzić. A zatem… w komentarzu należy podać link do utworu, który ostatnimi czasy za Wami chodzi, który możecie słuchać bez przerwy i Wam się nie nudzi. Proste? Jasne, że tak!
 5. Zwycięzca zostanie wyłoniony spośród osób, które prawidłowo wypełnią zgłoszenie (sprawdźcie 2x zanim zatwierdzicie komentarz) i którego propozycja muzyczna najbardziej przypadnie mi do gustu.

Także do dzieła! 🙂

8Shares