Tych premier nie możesz przegapić!

No kochani… będzie się działo!

Już 9 czerwca na platformie Netflix ruszy 5 sezon cieszącego się niesłabnącą popularnością serialu pt „Orange is the New Black” opowiadającego historię Piper Chapman oraz innych kobiet zamkniętych w damskim więzieniu.

Tego samego dnia odbędzie się zarówno światowa jak i polska premiera świetnie zapowiadającego się filmu pt „Mumia”. W obsadzie zobaczymy m.in Toma Cruise’a, Annabelle Wallis, Jake’a Johnsona, Courtney B. Vance, Sofię Boutella i Russella Crowe.

Przez wieki spoczywająca w grobowcu ukrytym w piaskach pustyni starożytna księżniczka (znana ze „Star Trek: W nieznane” Sofia Boutella), której przeznaczenie nie zdążyło się wypełnić, budzi się w dzisiejszych czasach. Jej złość na niesprawiedliwość, która ją spotkała, rosła przez tysiące lat, przybierając rozmiary wymykające się ludzkiej wyobraźni. Od gorących piachów pustyni, przez tajemnicze labirynty ukryte pod dzisiejszym Londynem Mumia budzi nowy wszechświat bogów i potworów.

Z kolei w lipcu zadebiutuje zupełnie nowa odsłona filmu o najbardziej znanym na świecie człowieku – pająku, czyli Spider-Man: Homecoming. W obsadzie zobaczymy m.in Toma Hollanda, Michaela Keatona, Zendaya, Donalda Glovera, Jacoba Batalona, Laurę Harrier, Tony’ego Revolori’ego, Tyne’a Daly’ego, Bokeema Woodbine’a i Roberta Downey’a Jr.

Młody Peter Parker/Spider-Man (Tom Holland), poszukuje swojego nowego ego superbohatera. Zafascynowany przygodą z Avengersami, wraca do domu, gdzie mieszka wraz z ciotką May (Marisa Tomei). Cały czas pozostaje pod czujnym okiem swego mentora – Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.). Próbuje wrócić do normalnego życia, unikając myśli, że jest kimś więcej niż tylko „Spider-Manem z sąsiedztwa”. Jednak kiedy pojawia się Vulture (Michael Keaton), nowy groźny wróg, wszystko, co dla Petera ważne, staje się zagrożone.

Dajcie koniecznie znać, czy skusicie się na któryś w w/w tytułów 🙂 Ja, przyznam szczerze, czekam na wszystkie 😀

9Shares