Słowem wstępu… gdyż jakoś zacząć trzeba prawda?

Witam wszystkich bardzo serdecznie na moim blogu. Na blogu poświęconym mojej największej, życiowej pasji, którą były, są i zawsze będą – KSIĄŻKI.
Półki w moim domu uginają się pod ciężarem książek. Są dosłownie wszędzie. Fizycznie nie ma już miejsca na kolejne sztuki, jednak mimo tego faktu nadal dokupuję następne sztuki. Mój mąż twierdzi, że jestem pod tym względem niemożliwa. Ale rozumie moją miłość do książek. Zawsze lubił patrzeć, jak siadam gdzieś na boku i uciekam do swojego świata, zaczytując się w kolejnych stronicach. Uciekam od rzeczywistości i zapadam się całą sobą w świat przedstawiony w książce.
Nie mam żadnego wyższego wykształcenia ani żadnego doświadczenia w kierunku pracy z książkami. Jednak od zawsze było to moim marzeniem. Odkąd pamiętam pragnęłam, aby połączyć swoją miłość do książek z pracą. Dlatego wpadłam na pomysł, możliwe że szalony – skoro nie mam w tym kierunku wykształcenia, że zajmę się recenzowaniem przeczytanych przeze mnie książek. Będę starała się podchodzić do tego jak najbardziej kompetentnie, z pełną odpowiedzialnością za to, co i w jaki sposób piszę.
A jeśli udałoby mi się z biegiem czasu nawiązać jakąś współpracę z wydawnictwami… Móc zająć się tym na poważnie… Umożliwić innym czytelnikom na podstawie moich recenzji podjęcie decyzji, co do zakupu danej książki… Niczego więcej już bym od życia nie oczekiwała. Czułabym się w końcu na właściwym miejscu.
Zatem proszę, trzymajcie za mnie kciuki. Krytykujcie to, co będę tu pisać. Doradzajcie. Pomóżcie mi się rozwijać. Dzięki WAM mogę osiągnąć to, że spełnię swoje marzenia.
34Shares