Sierpień mnie zaskakuje

Tak się dziś zaczęłam zastanawiać nad czymś. Czy miesiąc sierpień jest jakimś szczególnym okresem? Czemu pytam? Hmm… Niedawno pisałam Wam o tym, że udało mi się nawiązać dwie nowe współprace, z czego jedna była wynikiem mojego zapytania o taką możliwość [Bukowy Las], natomiast druga wyszła z inicjatywy drugiej strony [AIM Media].
Jakiś czas temu dostałam jednorazową propozycję zrecenzowania książki „Dziewczyna z aniołem” od wydawnictwa SOL, a wczoraj otrzymałam od nich wiadomość, czy nie chciałabym jeszcze czegoś do recenzji, bo oni by chętnie mi wysłali. Zgodziłam się, bo chodził za mną jeden tytuł [oczywiście go nie zdradzę]. Zatem będę teraz czekać na książkę i wygląda na to, że będzie to początkiem dłuższej współpracy. Dziś natomiast moją skrzynkę nawiedził e-mail, którego się nie spodziewałam, gdyż nigdy nie wysyłałam zapytania o współpracę do tego wydawnictwa. Dostałam bowiem wiadomość od osoby reprezentującej wydawnictwo Illuminatio, czy nie chciałabym z nimi współpracować jako recenzentka. Owszem – posiadają w swej ofercie głównie poradniki wszelkiego rodzaju, ale pani, która do mnie napisała, przedstawiła mi tytuły z beletrystyki, które dotąd wydali i zapewniła, że będą poszerzać ofertę z tego działu.
Wygląda więc na to, że miesiąc sierpień to 4 nowe współprace, z czego aż 3 to wynik propozycji od wydawnictw, a nie moich starań w postaci e-mailów z zapytaniem. I wiecie co? Tego typu propozycje zwłaszcza cieszą! Bo to ONI mnie wypatrzyli ^^
A zatem do mej zakładki o współpracy będę mogła dorzucić sobie logo zarówno wydawnictwa SOL oraz ILLUMINATIO 🙂

 

0Shares