Rozwiązanie konkursu!

A zatem kochani czas ogłosić wyniki konkursu, w którym do wygrania był nowiutki egzemplarz powieści Katarzyny Michalak „Zacisze Gosi”…

Do konkursu zgłosiło się 9 osób. Trochę mało… Sądziłam, że będzie więcej chętnych. No trudno, może następnym razem zwiększy się frekwencja (a nagrodę już mam odłożoną na półeczce – nowiutką!). Ale przejdźmy do rzeczy. Zadanie konkursowe polegało na tym, aby zaproponować mi jakąś książkę z gatunku kryminału/horroru/innego podwyższającego ciśnienie, która mogłaby mnie zainteresować oraz krótko uzasadnić swoją propozycję. Miałam ciężki orzech do zgryzienia odnośnie wyboru zwycięzcy. W końcu jednak zdecydowałam, że „Zacisze Gosi” Katarzyny Michalak otrzyma ode mnie:

MK Czytuje

Serdecznie gratuluję!

Zgodnie z regulaminem konkursu masz 3 dni czasu na podesłanie mi adresu, na który ma zostać wysłana nagroda. W tytule e-maila proszę podać „Konkurs dla moich Czytelników”. Jeśli w tym czasie nie otrzymam potrzebnych danych, wybiorę kolejnego zwycięzcę/zwyciężczynię.

Uwaga: nagroda zostanie wysłana około 20 września. Prędzej nie będę miała możliwości pojawienia się na poczcie. O wysyłce książki zwyciężczyni zostanie powiadomiona w osobnym e-mailu.

Pozostałym osobom, które przystąpiły do konkursu, dziękuję za udział!

Wypatrujcie kochani kolejnego konkursu – powinien ruszyć już niedługo… 😉

0Shares