Pytanie do WAS !!!

W dniu dzisiejszym będzie niecodzienna notka – bowiem będzie to pytanie skierowane do Was, na które liczę, że będziecie mi odpowiadać zgodnie z prawdą w komentarzach poniżej. A o co chodzi? Już tłumaczę – tylko spokojnie, to nic strasznego 🙂
Od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy nie urządzić na moim blogu konkursu / wygrywajki / candy – czy jak to różnie jest nazywane na Waszych blogach. Na moich półkach znajdują się bowiem książki, które przeczytałam i wiem, że już pewnie po raz drugi po nie nie sięgnę, a chciałabym zrobić ewentualne miejsce na nowe pozycje, gdyż dostępne wolne miejsce kurczy się w zastraszającym tempie. Poza tym nie chcę być jedynie tą, która bierze udział w konkursach u innych, a sama niczego nie organizuje. I tu właśnie zaczyna się przechodzenie do konkretów tej notki.
Odkąd sięgam pamięcią mam pewną manię, przyzwyczajenie, którego nie potrafię się pozbyć. Chodzi mi o to, że podpisuję swoje książki [dane osobowe + informacja, kiedy książka została zakupiona] na wewnętrznej stronie okładki [z przodu bądź z tyłu].
I teraz przejdziemy do pytania…


Czy brałybyście udział w konkursie dotyczącym podpisanej książki? Czy to Wam jakoś szczególnie może przeszkadza i nie chciałybyście raczej takiej książki?

Dodam, że wszystkie posiadane przeze mnie książki, które ewentualnie byłyby przeznaczone na poczet przyszłych konkursów są w stanie bardzo dobrym, bądź wręcz idealnym – jak nówki ze sklepu [poza podpisem oczywiście]. Zatem oczekuję pod tą notką komentarzy z odpowiedzią na to pytanie…

Notka pozostanie aktywna do odwołania. Umieszczę odnośnik do niej z boku mojego bloga w widocznym miejscu. Chciałabym zebrać możliwie jak najwięcej odpowiedzi, aby mieć jak najlepszy wgląd na w/w temat. Dopiero kiedy będę usatysfakcjonowana ilością odpowiedzi, zdejmę tę notkę „z tapety”.
Zatem… komentujcie!

0Shares