Premiera: „Z ogniem we krwi” – Kat Delacorte

Wyjątkowy, trzymający w napięciu romans paranormalny! Wejdź w labirynt tajemniczych uliczek włoskiego Castello, miasta, w którym zasady ustalają skłócone klany, atmosfera aż wibruje od mrocznej magii, a grzechy przeszłości rzucają złowieszczy cień na teraźniejszość…

W Castello od pokoleń trwa brutalna wojna klanów. Jedność podzielonemu miastu zapewnia tajemniczy przywódca, zdeterminowany, by utrzymać w nim porządek i… „czystość”. Bez względu na koszty.

Lilly jest zmuszona przeprowadzić się do Castello. Szybko poznaje tam zbuntowaną Lizę, ponurego Nica i wrażliwego Christiana – i od razu czuje, że łączy ją z nimi coś więcej. Lilly wie jednak, że w mieście, w którym miłość prowadzi do zguby, nie można nikomu ufać. Nawet sobie.

A kiedy co miesiąc przychodzą zrobić ci test krwi, lepiej być tylko i wyłącznie człowiekiem…

Lektura obowiązkowa dla fanów „These Violent Delights”, „Mrocznych umysłów” i książek V.E. Schwab!

„Zaskakująco oryginalna. Czytelników wciągną bez reszty szalony konflikt walczących rodzin, zakazana moc i chwytający za serce romans”
– Lyndall Clipstone, autorka Lakesedge

Kat Delacorte miała jedenaście lat, gdy jej rodzina przeprowadziła się ze Stanów Zjednoczonych do małego miasteczka we Włoszech. Ukończyła studia historyczne na Uniwersytecie Columbia i zamieszkała w Wenecji. Kiedy akurat nie zajmuje się pisaniem, pływa gondolą, głaszcze cudze psy albo nakłania swoich włoskich sąsiadów, by coś dla niej przyrządzili.

Inspiracją do napisania „Z ogniem we krwi” były dla Kat jej własne doświadczenia z czasów nastoletnich, które spędziła we Włoszech, oraz zbieranie materiałów do pracy magisterskiej z historii Europy, którą obroniła na Uniwersytecie Cambridge.


Tytuł: Z ogniem we krwi
Autor: Kat Delacorte
Tytuł oryginalny: With Fire In Their Blood
Tłumaczenie: Dominika Repeczko
Wydawnictwo: Insignis
Rok wydania: 26/10/2022
Seria/Cykl: Skeleton Keepers, tom 1
Oprawa: miękka
Liczba stron: 440
ISBN: 978-83-67323-22-2
Gatunek: fantastyka

Pamiętaj: #czytajlegalnie !
⏬ książkę kupisz np. tu ⏬


0Shares