Premiera: „Wszyscy jesteśmy tu szaleni” – Karolina Glaser

Czy odważysz się przejść na drugą stronę… własnego umysłu?

„Wszyscy jesteśmy tu szaleni“ to powieść inspirowana fantasmagorycznym światem „Alicji w Krainie Czarów“. To historia nastolatków zmagających się z własnymi demonami, trudnymi wspomnieniami, lecz także odnajdujących siebie i piękno już prawie dorosłego życia.

Bohaterowie balansują na pograniczu dwóch światów: Jawy, czyli tu i teraz, oraz Miasta Grzeszników – miejsca odkupienia, ucieczki, ale też zatracenia. W tej dziwnej, misternie skonstruowanej rzeczywistości poznacie Nadię, szkolną gwiazdę i prymuskę, która przebojowością maskuje zagubienie, Weronikę, złodziejkę i artystkę na usługach tajemniczego Cienia, Oskara – wrażliwca uzależnionego od gier komputerowych, oraz Alicję – jego eteryczną siostrę bliźniaczkę. Bądźcie jednak pewni, że poznacie kogoś jeszcze. Nigdy nie wiadomo, co kryje się po drugiej stronie…

Karolina Glaser ma siedemnaście lat, jest uczennicą liceum. Pisze od zawsze. Pasjonuje się fantastyką, ale też neurobiologią, psychologią i sztuką. Jest już w trakcie pisania kolejnej powieści.


 

Tytuł: Wszyscy jesteśmy tu szaleni
Autor: Karolina Glaser
Wydawnictwo: Insignis
Rok wydania: 13/07/2022
Oprawa: miękka
Liczba stron: 288
ISBN: 9788366873995
Gatunek: młodzieżowa/fantasy

Pamiętaj: #czytajlegalnie !
⏬ książkę kupisz np. tu ⏬


0Shares