Premiera już 20 sierpnia 2013 !!

 

Wszechświaty

„Według teorii wieloświatów, istnieje nieskończona liczba światów, jak i nieskończone są możliwości naszego w nich istnienia. Przypuszcza się, że te rzeczywistości nie komunikują się wzajemnie.
Alex mieszka w Mediolanie, a Jenny w Melbourne. Cienka nić od zawsze wiąże losy tych dwojga – telepatyczne rozmowy, które odbywają bez uprzedzenia, w stanie nieświadomości. Aż do chwili, gdy zdecydują się na spotkanie i odkrycie prawdy, która całkowicie zmieni ich egzystencję, niszcząc wszelkie pewniki świata, w którym żyją.

 

– ALEX, DLACZEGO NIE PRZYSZEDŁEŚ? PROSZĘ CIĘ, NIE MÓW MI, ŻE NIE ISTNIEJESZ.
– JENNY, JESTEM NA MOLO. JESTEM TUTAJ!
– JA TAKŻE, DOKŁADNIE TAM, GDZIE TY MÓWISZ, ŻE JESTEŚ.”

PREMIERA: 20 SIERPIEŃ 2013
WYDAWNICTWO DREAMS

Autorem powyższej powieści jest Leonardo Patrignani. Urodził się w 1980 roku w Moncalieri (Torino). Swego czasu był wokalistą oraz autorem tekstów piosenek heavy metalowego zespołu Beholder. W 2000 roku podpisali kontrakt z Dragonheart Records i w ciągu kolejnych czterech lat wydali 3 płyty – The Legend Begins, Wish For Destruction oraz Lethal Injection. W 2005 roku rozpoczął studia aktorskie (dubbingowe). Podkładał swój głos do wielu gier komputerowych m.in. Call of Duty czy Assassin’s Creed 2. Od 2009 roku jest oficjalnym komentatorem w firmie EA Sports w grach ze świata FIFA, czyli najpopularniejszego symulatora piłki nożnej. W 2011 roku Patrignani podpisał kontrakt z największym włoskim wydawcą – Mondadori, którzy postanowili wydać jego trylogię „Multiversum” („Wszechświaty”), będącą jego debiutem literackim, której pierwszym tomem jest książka o tym samym tytule. Powieść została opublikowana we Włoszech, Hiszpanii, Francji, Argentynie oraz Meksyku. Drugi tom nosi tytuł „Memoria”, który swą włoską premierę miał 19 lutego 2013 roku. Trzecia część zaplanowana jest na luty 2014 roku i będzie miała tytuł „Utopia”. Na dzień dzisiejszy prawa do publikacji jego książek są sprzedawane w 18 krajach, w tym w Wielkiej Brytanii oraz Niemczech.

Ja czekam na tę książkę. A Wy???

wszechswiaty_400x400_siodemka

0Shares