Podsumowanie roku ->> 2022

Rok 2022 dobiegł końca… Chwilami trudno jest w to wręcz uwierzyć – jakoś tak szybko zleciał ten rok. Niemniej skoro minął, to czas najwyższy go podsumować ? Co prawda z comiesięcznych zestawień zrezygnowałam już dawno, jednak roczne podsumowanie być musi ? Nie rozpisywałam się, raczej przygotowałam wersję w pigułce ? No to co, zaczynamy ?

Statystycznie wyglądało to mniej więcej o tak:

  • obserwujących stronę na FB: 4.847 [rok wcześniej – 4.759]
  • obserwujących Instagram: 3.320 [rok wcześniej – 3.331]
  • opublikowanych postów na blogu: 191 [rok wcześniej – 181]
  • udało mi się przeczytać: 64 książki [rok wcześniej – 65 książek]
  • łączna liczba przeczytanych stron: 22.653 [rok wcześniej – 22.049]
  • książki przeczytane z literatury obcej: 45 [rok wcześniej – 40]
  • książki przeczytane z literatury polskiej: 19  [rok wcześniej – 25]

Podjęłam – jak to mówią – męską decyzję i zdecydowałam się założyć sobie profil na Patronite dla wszystkich tych, którzy zechcieliby wesprzeć moje działania w krzewieniu czytelnictwa i w ogóle moje dwie pasje, czyli książki oraz fotografię. Co prawda póki co żadnego Patrona nie udało mi się zdobyć ?, ale kto wie, co przyniesie nowy rok ?

NAJLEPSZE KSIĄŻKI 2022 ROKU
[klik w zdjęcie przeniesie was do recenzji]

NAJSŁABSZE KSIĄŻKI 2022 ROKU
[klik w zdjęcie przeniesie was do recenzji]

W 2022 roku do księgarń trafiły 4 książki pod moim patronatem medialnym ? [klik w zdjęcie przeniesie was do recenzji]

Najpopularniejsze zdjęcia na moim profilu instagramowym, to wg statystyk ta oto dziewiątka [na dzień 30-12-22] ? Dziękuję wam kochani za wszystkie pozostawione przez was serduszka i komentarze ❤ Bądźcie ze mną i w tym nowym – 2023 – roku ?

I na koniec…jak co roku… podziękowania ? Zupełnie jak w powieści, do której zakończenia udało się wam dotrzeć ?

 

Dziękuję wszystkim Wydawcom oraz innym osobom kontaktującym się ze mną w sprawach blogowych za obdarzenie mojej osoby zaufaniem oraz za chęć współpracy recenzenckiej itp. Mam nadzieję, że w tym roku również uda się nam sporo razem zadziałać ?

Przede wszystkim chciałabym jednak podziękować Wam, moi drodzy Czytelnicy, za to, że odnaleźliście mój blog w sieci i postanowiliście go regularnie odwiedzać oraz pozostawiać po sobie ślad w postaci komentarzy. Z niektórymi osobami zżyłam się bardziej, z innymi mniej, jednakże wszyscy jesteście dla mnie ważni. W dużej mierze to dzięki Wam prowadzę to miejsce. Gdyby tego bloga nie odwiedzało tak liczne grono, to pewnie już dawno porzuciłabym to miejsce, bo co to byłby za sens pisać tylko dla siebie. A tak? Dodaliście bloga do odwiedzanych, dyskutujecie ze mną o książkach, razem bierzemy udział w zabawach i akcjach czytelniczych – to łączy ludzi, zbliża ich do siebie. Bardzo, ale to bardzo Wam dziękuję za ten czas, który poświęciliście mojemu blogowi i mojej osobie. To doprawdy bardzo miłe i motywujące do dalszej pracy, starań, jeszcze lepszego prowadzenia tego miejsca ?

0Shares