PLAGIAT! uważajcie !

Zemanta Related Posts Thumbnail

Dzięki uprzejmości jednej z blogerek dowiedziałam się dziś, że znów ktoś dopuścił się plagiatu mojej recenzji. Chodzi o recenzję powieści „Dary Anioła: Miasto Szkła”. Mój tekst: http://magicznyswiatksiazki.pl/miasto-szkla-cassandra-clare-recenzja-326/ a tu jest skopiowane 90% jego treści http://ksiazkamojapasja.blogspot.com/2013/10/cassandra-clare-miasto-szka.html. Sprawdźcie sami. Mi już ręce opadają. Człowiek poświęca czas wolny na lekturę, potem stara się zebrać myśli i przelać je w słowa, aby powstała porządna recenzja, a ktoś żeruje na czyjejś pracy… Skopiuje, wklei i zadowolony, że ma. No jak tak można!! Proszę Was, ostrzeżcie znajomych. Na blogu znajduje się kilka recenzji. Być może dopuściła się zerżnięcia większej ilości tekstów. Musicie to już sprawdzić sami.

 

EDIT/ Właśnie usunęła moją recenzję ze swojego bloga. Kilka minut po tym jak rozpętała się burza na Facebooku. Nie usuwam tego wpisu. Bo i tak musicie sprawdzić, czy nie ma tam Waszych tekstów. A i jako przestrogę, by omijać ten blog z daleka.

EDIT2/ Wspomniany powyżej blog został zablokowany. Tzn dostęp ograniczony przez jego autorkę. Odtąd można tam wejść jedynie na zaproszenie. Już pędzę..

0Shares