Obiecałam? Słowa dotrzymuję! KONKURS!! + sprostowanie

Niedawno zakończył się na moim blogu konkurs, w którym do wygrania była książka „Dziecko lodu”, którą wygrała AILIS (swoją drogą, kochana, nadal nie podesłałaś mi adresu do wysyłki, czekam do jutra, do północy – w przeciwnym wypadku 28.11.12r wybiorę innego zwycięzcę, do którego wyślę książkę).

Dziś startuje nowy konkurs, niech będzie, że świąteczny, gdyż zakończy się krótko przez świętami 🙂

Co będzie nagrodą? Będzie to książka „Uniwersum Metro 2033: W Mrok” Andrieja Diakowa, której recenzje możecie znaleźć tutaj. Dzięki firmie AIM Media, z którą mam zawartą współpracę recenzencką, mam obecnie w domu dwa egzemplarze w/w powieści i jedna z nich będzie dla Was nagrodą w konkursie. Od razu wytłumaczę, dlaczego mam te dwa egzemplarze. Otóż pierwszy, który otrzymałam, ma fabrycznie wszczepione dodatkowe 30 stron [po stronie 224 mamy ponownie stronice od 193 do 224 włącznie, a dalej leci już normalnie, 225… itd]. W niczym to absolutnie nie przeszkadza. Zgłosiłam to do AIM Media, żeby powiadomili wydawcę, że wkradł się taki chochlik, a oni zaproponowali mi, że w takim razie podeślą mi jeszcze raz tę książkę. Nie sądziłam, że tak będzie, myślałam, że pozostanę z tą jedną książką i dlatego też opatrzyłam ją imienną pieczątką, jako że należy do moich ulubionych tytułów. Także jeśli komuś nie przeszkadza: a) bonusowe 30 stron i b) imienna pieczątka, to zapraszam do konkursu! Książka jest w stanie idealnym, mimo, że raz czytana 🙂

EDIT. 13:10
Poinformowałam AIM Media o zorganizowanym konkursie i otrzymałam informację, że ze względów prawnych nie powinno się wysyłać dalej w świat książki z błędem fabrycznym. Ale nie martwcie się. Konkurs się nie kończy! Dzięki uprzejmości AIM Media osoba, która zwycięży w konkursie otrzyma od nich prawidłowy egzemplarz, bez żadnych wad ukrytych. Także po zakończonym konkursie osoba, która zwycięży, prześle mi adres do wysyłki, a ja dalej podam go firmie AIM Media, która bezpośrednio od siebie prześle nagrodę.
Z A S A D Y
1. Organizatorką konkursu jestem JA, osoba prywatna, a książka pochodzi z mojej domowej biblioteczki.
2. Konkurs rozpoczyna się w dniu dzisiejszym, tj 26 listopada 2012 r, a zakończenie przewidziane jest na 20 grudnia 2012 r.
3. Udział w konkursie mogą brać osoby zamieszkałe na terenie Polski.
4. Wyniki zostaną ogłoszone do 3 dni po zakończeniu konkursu i tyleż samo zwycięzca będzie miał czasu na podesłanie mi adresu do wysyłki nagrody.
5. Należy w komentarzu poniżej napisać zgłaszam się oraz zostawić swój adres e-mail
6. Możecie, ale nie jest to obowiązkiem, dodać mój blog do obserwowanych, a nawet polubić mnie na FB, dzięki czemu na bieżąco będziecie z informacjami na temat trwającego konkursu i jego wyników. Jednak podkreślam to po raz drugi – to nie obowiązek!!
7. Należy zamieścić na swoim blogu (nie musi być o tematyce książkowej) baner informujący o trwającym u mnie konkursie, który będzie linkował do tej notki i podać mi tutaj, gdzie dokładnie mam go szukać – żebym w momencie weryfikacji zgłoszenia nie musiała przeglądać w jego poszukiwaniu wszystkich zakładek itp itd ;]
8. Należy w komentarzu poniżej napisać, tak po prostu, dlaczego to właśnie do Ciebie powinna trafić książka. Wybiorę najciekawszą odpowiedź, albo po prostu taką, która w jakiś sposób do mnie przemówi, zaciekawi mnie itp itd 🙂
9. Zwycięzcę o wygranej powiadomię (oprócz wyników na blogu) drogą e-mailową, a książkę wyślę w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników.
Baner do zamieszczenia:
bezpośredni link do tej notki: http://magicznyswiatksiazek.blogspot.com/2012/11/obiecaam-sowa-dotrzymuje-konkurs.html 

Życzę wszystkim powodzenia!! 😀
0Shares