Nowe wyzwanie :)

Na blogu AnnRK pojawiło się nowe wyzwanie, którego inicjatorką jest właśnie AnnRK i do którego z chęcią się zgłosiłam. Na czym ono polega? Głównie na tym, żeby zacząć czytać książki rodzimych autorów.
Więcej szczegółów tutaj, a poniżej „warunki wzięcia udziału” 🙂
Zachęcam wszystkich do przyłączenia się do tego wyzwania. Przecież podana ilość książek nie jest taka przerażająca prawda? Chyba każdy da radę przeczytać 12 książek polskich autorów w przeciągu roku nieprawdaż?
Sama przyłączyłam się w dniu 12 października 2012 roku 🙂
No to już! Przyłączać się, kto się jeszcze nie przyłączył 🙂
A kto już to uczynił?????

Warunki wzięcia udziału:
  1. Wyzwanie trwa od października 2012 do września 2013.
  2. W tym czasie należy przeczytać przynajmniej 12 książek polskich autorów.
  3. Do wyzwania można przystąpić w każdym momencie. Zgłaszamy chęć uczestnictwa pod tą notką lub zakładką „Polacy nie gęsi” podając nick i adres bloga.
  4. Na swoim blogu zamieszczamy recenzję lub przynajmniej krótką opinię na temat każdego przeczytanego utworu biorącego udział w wyzwaniu.
  5. Za każdym razem, gdy taka recenzja się u Was pojawi, dajecie mi o tym znać, a ja w zakładce „Polacy nie gęsi” zamieszczę do niej link.
  6. U dołu recenzji napiszcie, że bierze ona udział w wyzwaniu – może zachęcicie innych do wzięcia udziału w projekcie?
  7. Na górze notki jest baner z tytułem wyzwania, który możecie umieścić u siebie na blogu w notce recenzującej książkę lub w jednej z blogowych ramek. Nie jest to warunek obowiązkowy, ale będzie mi miło jeśli taki baner się u Was pojawi.
  8. Dla uczestnika wyzwania, który spisze się najlepiej (czyli przeczyta najwięcej polskich książek, ale i będzie potrafił o nich ciekawie napisać, przewidziany jest drobny upominek)
0Shares