Niebywała okazja dla fanów serialu „The Walking Dead”

Jeśli są wśród was fani serialu „The Walking Dead”, to zapewne ucieszy was informacja, iż już niedługo będziecie mogli spotkać się na żywo z aktorami z jego obsady! Jeszcze nie wiadomo, którzy z nich pojawią się w Warszawie 6 marca 2017, aby spotkać się z fanami serialu. Bliższe informacje na ten temat stacja FOX ma ujawnić już niedługo.

„- Rosnąca stopniowo przez ostatnie lata fala niezrównanej globalnej popularności „The Walking Dead” ogromnie nas cieszy. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że aktorzy, producenci, specjaliści od ramówki i marketingu mogą się dwoić i troić, lecz taka eksplozja mody na zombie nie byłaby możliwa bez nieprawdopodobnego wsparcia naszych fanów na całym świecie. Dlatego tak bardzo się cieszymy, że możemy dać polskim fanom możliwość spotkania z bohaterami ich ulubionego serialu.  Jeszcze nie możemy zdradzić szczegółów wizyty, ale szykujcie się, bo tego wydarzenia nie można przegapić – mówi Magdalena Strobel Marketing Director Central Europe w FOX Networks Group”

Jeśli chodzi o mnie najchętniej spotkałabym się z aktorem wcielającym się w rolę Deryla, czyli Normanem Reedusem. Postać, w którą wcielił się on w serialu, jest mi najbliższa, od samego początku. I żeby nie było – nie kibicuję mu dlatego, że podoba mi się jako mężczyzna 🙂 Chodzi bardziej o to, co sobą reprezentuje, ogólny charakter tego bohatera, tę hardość i nie poddawanie się przeciwnościom losu. To mi w nim imponuje. Dlatego też przyznam szczerze, że nie wyobrażam sobie, by mogło go zabraknąć w tym serialu. To już nie byłoby to samo. Bez niego.

A jak to wygląda u was? Którą z postaci najbardziej lubicie, a co za tym idzie – z którym z aktorów najchętniej byście się spotkali na żywo?


Aktualizacja!

Już wiadomo, którzy z aktorów pojawią się 6 marca w Warszawie w kinie Luna, by spotkać się z fanami serialu The Walking Dead. Będą to Alanna Masterson – serialowa Tara, Ross Marquand – serialowy Aaron i Seth Gilliam – serialowy ojciec Gabriel.

Podczas spotkania ma się odbyć premierowy pokaz 12 odcinka serialu, tuż przed tym, nim nasi widzowie będą go mogli obejrzeć na kanale FOX. Możliwe też (ale nie jest to jeszcze nic pewnego), iż odbędzie się transmisja na żywo z panelu, w którym wezmą udział aktorzy, dla wszystkich tych osób, które nie będą mogły pojawić się w Warszawie osobiście.

Przyznam, że jestem zawiedziona. Łudziłam się, że przyjedzie do nas któryś z czołowych aktorów, odgrywających bardziej znaczące role w serialu. Jak widać, nadzieja matką głupich…

6Shares