„Nawyki bogatych i biednych” – Michael Yardney, Tom Corley

Żyjesz z miesiąca na miesiąc i pragniesz to szybko zmienić? Chcesz uciec z wyścigu szczurów i osiągnąć niezależność? Dążysz do lepszego życia dla siebie i swoich bliskich? A może zamierzasz nauczyć własne dzieci, jak stać się bogatym?
Jeżeli choć raz odpowiedziałeś TAK, to mamy książkę dla Ciebie.
Bestseller napisany przez ekspertów sukcesu – Nawyki bogatych i biednych już od 27 maja w księgarniach.

Książka Michaela Yardneya i Toma Corleya Nawyki bogatych i biednych nie jest kolejnym poradnikiem pełnym wskazówek, jak szybko się wzbogacić, a jego autorzy nie są typowymi twórcami tego rodzaju książek. Inaczej niż większość poprzedników są bardzo zamożnymi praktykami tego, czego nauczają. W odróżnieniu od podobnych publikacji ich wspólna praca mówi nie tyle o zdobywaniu bogactwa, co o sztuce bogatego życia. „Nie jest to książka o pieniądzach, inwestowaniu, nieruchomościach czy akcjach – takich książek powstało bez liku. Jest to książka o kształtowaniu sposobu, w jaki ludzie bogaci czują, myślą, działają i postępują. Jest to książka o rozwijaniu nawyków bogatych i rezygnowaniu z nawyków ubogich”.

Autorzy przez kilka lat badali i analizowali codzienne praktyki 233 ludzi sukcesu i 128 tych, którym się nie powiodło. W książce odsłaniają różnice między nawykami obu grup. A jest ich naprawdę wiele. Opierają się nie tylko na wynikach badań socjologicznych, ale i informacjach z dziedziny fizjologii, neurologii i psychologii – podanych w formie luźnego dialogu z czytelnikiem.

Posłuchaj co jeden z autorów mówi o tym, czego możesz spodziewać się po tej książce

Ta książka niewątpliwie będzie inspiracją dla wielu ludzi.
Książka ukazuje się nakładem wydawnictwa Kompania Mediowa w serii Inwestuj w siebie.

Jest już dostępna w sprzedaży

0Shares