Na dobry początek tygodnia #4

Na dobry początek tygodnia to cotygodniowy cykl poświęcony ciekawym, godnym uwagi, często inspirującym rzeczom, na które udało mi się trafić w ostatnim czasie, a którymi chciałabym się z Wami podzielić.

 

 

Sztuka

Dziś przychodzę do Was z niezwykłymi dziełami sztuki wykonanymi przez australijską artystkę Elspeth McLean. Tworzy ona hipnotyzujące i wielobarwne mandale na morskich kamieniach. Podziwiam nie tylko jej talent, ale też iście anielską cierpliwość, bez której raczej nie powstałyby tak piękne wzory.

 

 

Świątecznie

 

Korzystając z faktu, że mamy Wielkanocny Poniedziałek, postanowiłam pokazać Wam, na jakie jajkowe cuda ostatnio natrafiłam 😀 Zdjęcia pochodzą stąd – znajdziecie tam jeszcze więcej takich cudeniek. 

 

Literatura

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości Katarzyny Michalak jest taka, że już niedługo, bowiem 20 kwietnia, do sprzedaży trafi pierwszy tom kolekcji jej książek. Będzie to powieść „W imię miłości”, a jej cena wynosić będzie zaledwie 5,99 zł! Kolejne tomy ukazywać się będą co dwa tygodnie w cenie 13,99 zł. Łączne będzie ich 31. Co warto wiedzieć? Wszystkie książki będą normalnej wielkości, nie żadne kieszonkowe formaty – a to cieszy! Poniżej możecie zobaczyć okładki trzech pierwszych tomów. Resztę podejrzeć możecie na blogu autorki. Część okładek pozostała taka sama, jednak większość wydana zostanie w zupełnie nowej szacie graficznej przygotowanej specjalnie z myślą o tej kolekcji. 

 

Czytaliście już powieść „Maminsynek” Nataszy Sochy? A może macie dopiero w planie sięgnąć po tę książkę? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, to być może zainteresuje Was zapoznanie się z ciekawym wywiadem przeprowadzonym przez Agnieszkę Sztyler-Turovsky z autorką powieści. 

 

Znalezione w sieci

 

Humor

Od lat ten skecz bawi mnie niezmiernie. A co Wy sądzicie o kabarecie Ani Mru-Mru? lubicie? A może oglądacie inne?

 

Cytat

Swoją drogą lekturę „Człowieka nietoperza” mam za sobą, więc jeśli ktoś z Was ciekaw jest moich wrażeń, to niech zajrzy o tutaj.

Udanego tygodnia życzę 😀

 


Jeśli macie jakieś pomysły/propozycje na kolejny wpis, ciekawe linki, które chcielibyście mi podrzucić do wykorzystania w kolejnym poście tego typu, podeślijcie mi je w komentarzu bądź pisząc na mój adres e-mail milosniczkaksiazek@onet.pl w tytule podając „Na dobry początek tygodnia”. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

0Shares