Na dobry początek tygodnia #10

Na dobry początek tygodnia to cotygodniowy cykl poświęcony ciekawym, godnym uwagi, często inspirującym rzeczom, na które udało mi się trafić w ostatnim czasie, a którymi chciałabym się z Wami podzielić

Literatura

Film

  • Już jest! Oficjalny trailer nowego serialu – „Lucyfera” będącego ekranizacją komiksu ze scenariuszem Mike’a Careya. Podoba się Wam?

  • W sieci pojawił się drugi trailer filmu, na który sama niecierpliwie czekam – „Crimson Peak: Wzgórze krwi” – będącego horrorem w reżyserii Guillermo del Toro, który na swoim koncie ma takie kinowe hity jak „Labirynt Fauna” czy „Hellboy”. Czekacie? Swoją drogą Guillermo del Toro znany powinien być też Wam jako autor niniejszej powieści – „Wirus”, na podstawie którego powstał popularny serial.

Znalezione w sieci

Humor

Cytat

Udanego tygodnia Wam życzę 😀


Jeśli macie jakieś pomysły/propozycje na kolejny wpis, ciekawe linki, które chcielibyście mi podrzucić do wykorzystania w kolejnym poście tego typu, podeślijcie mi je na mój adres e-mail milosniczkaksiazek@onet.pl w tytule podając „Na dobry początek tygodnia”. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

2Shares