Mój pierwszy KONKURS !!

Mój blog nie ma może zbyt oszałamiającego stażu, bynajmniej rozpoczął się trzeci miesiąc jego istnienia. Przez ten czas wiele osób dodało go do listy blogów obserwowanych. W tak krótkim czasie zostało opublikowanych blisko 850 komentarzy pod notkami, a sam blog odwiedziliście już ponad 4200 razy! Przez te trzy miesiące brałam udział w kilku organizowanych przez Was konkursach / wygrywajkach / candy i nawet udało mi się coś wygrać [co – można podejrzeć w podsumowaniu kwietnia]. Dlatego postanowiłam odwdzięczyć się i zorganizować coś u siebie. Jak wiecie zamieściłam notkę z pytaniem skierowanym do Was, gdzie prosiłam, abyście odpowiadali mi na pytanie, czy przeszkadzają Wam podpisane książki, czy takowe mogłyby być ewentualnymi nagrodami w konkursie. Póki co ponad 90% odpowiedzi stanowczo opowiada się za tym, że podpis nie stanowiłby żadnego problemu. Bardzo mnie to cieszy 🙂 Chciałabym podziękować wszystkim osobom, które już udzieliły odpowiedzi na to pytanie i prosić kolejne o komentarz pod tamtą notką [link na belce]. Notki jeszcze nie zdejmę z „tapety”, gdyż nadal chcę poznać Wasze zdanie na ten temat.
A teraz przejdźmy do konkretów, czyli do tego, co zatem można wygrać, skoro nadal proszę o odpowiedzi w sprawie książek ze złożonym na nich podpisem.
nagrodą będzie audiobook „Samotność w sieci” autorstwa pana Wiśniewskiego
audiobook nie nosi żadnych śladów używania
Dla zainteresowanych
Z A S A D Y:
 
1. Konkurs rozpoczyna się w dniu 5 maja 2012r i potrwa do 25 maja 2012r
2. O wygranej poinformuję w dniu 26 maja – Dzień Matki
3. Aby wziąć udział, należy wyrazić chęć udziału w losowaniu w komentarzu pod tą notką podając nick pod jakim obserwujecie mojego bloga oraz adres e-mail [nie będzie tym razem żadnego zadania konkursowego z racji tego, że to pierwszy konkurs na moim blogu i nie będziemy niepotrzebnie komplikować sprawy 🙂  ]
4. Osoba chcąca wziąć udział w losowaniu powinna dodać blog do obserwowanych
5. Prosiłabym o zamieszczenie na swoim blogu obrazka konkursowego z odnośnikiem do tego tematu.
6. Udział mogą brać jedynie osoby zamieszkałe na terenie Polski
7. Po losowaniu odezwę się do zwycięzcy na podany adres e-mail i osoba ta będzie mieć 3 dni na wysłanie mi danych do wysyłki. W przypadku braku w/w danych ponowię losowanie.
życzę powodzenia !
0Shares