Kto z Was chciałby poznać dziewczyny z Danbury? (+ konkurs)

Dziewczyny z Danbury_buttonŚWIATOWY BESTSELLER!

Setki tysięcy sprzedanych egzemplarzy, miliony oglądających serial – teraz historia Piper porwie także Ciebie!
Przekrocz próg więzienia dla kobiet…

Piper Kerman jeszcze do niedawna miała fantastyczne mieszkanie, kochającego faceta i obiecującą karierę przed sobą. Kiedy agenci federalni zapukali do jej drzwi z aktem oskarżenia, ledwo przypominała tę lekkomyślną, młodą kobietę, którą była tuż po ukończeniu Smith College.

Teraz jednak musi rozliczyć się z konsekwencjami swojego krótkiego, beztroskiego flirtu z handlem narkotykami i trafia do więzienia dla kobiet w Danbury, w stanie Connecticut. Jeżeli myślała, że choć w drobnym stopniu mogła przewidzieć, co ją czeka… cóż, grubo się myliła.

Zaskakująca, kontrowersyjna, niezwykle zabawna i przede wszystkim – prawdziwa!

„Uwielbiam tę książkę, kompletnie mnie zaskoczyła! To nie tylko spojrzenie na scenę wojny z narkotykami! Nie spodziewałam się, że Piper Kerman w tak wspaniały sposób i z takim humorem opisze miłość, współczucie i realia życia kobiet w więzieniu. To zaskakujące – te nawiązywane za kratami przyjaźnie, ukazanie delikatności społecznej… To – mówiąc wprost – pięknie opowiedziana
historia o tym, jak niewiarygodne mogą być kobiety. Nigdy jej nie zapomnę”.

– Elizabeth Gilbert, autorka Jedz, módl się, kochaj.

Na podstawie książki powstał popularny serial produkcji Netflix, który już po pierwszym sezonie podbił serca milionów widzów!

Z okazji zbliżającej się premiery książki Wydawnictwo Replika przygotowało specjalny konkurs, w którym do wygrania jest 10 egzemplarzy książki „Dziewczyny z Danbury. Orange is the new black”. Szczegóły poniżej:

Konkurs_Dziewczyny z Danbury. Orange Is the New Black

0Shares