Kto wygrywa książkę o Koszmarnym Karolku? :)

Nadszedł czas, aby poinformować Was, do kogo powędruje nowiutki egzemplarz książki „Koszmarny Karolek. Dzikie urodziny” autorstwa Francesci Simon ufundowany przez wydawnictwo Znak Emoticon. Zaskoczyło mnie to, jak mało osób zdecydowało się przystąpić do konkursu. Zaledwie 4 osoby!! Tego jeszcze nie było. To najniższa frekwencja w dziejach mojego bloga. Rozumiem, że mogła nie interesować Was książka, ale może komuś z Waszego otoczenia przypadłaby ona do gustu. Dlatego też pomyślałam, że jeśli nie dla siebie, to powalczycie o książkę dla kogoś innego. No ale trudno. Wyszło jak wyszło.

Do konkursu przystąpiły jak już wspomniałam 4 osoby. Wszystkie one spełniły wymagania regulaminu konkursu. Nagroda jednak jest tylko jedna i mimo tego, że tak mało osób wyraziło chęć jej wygrania, miałam trudny wybór, do kogo powinna ona powędrować. W końcu zdecydowałam, że książkę otrzyma:

magdalenardo, autorka bloga Moje Czytanie

A to wszystko przez te „Dzieci z Bullerbyn”, które sama uwielbiałam będąc małą dziewczynką 🙂

Serdecznie gratuluję! 😀

Zgodnie z regulaminem konkursu masz 3 dni czasu na podesłanie mi adresu, na który ma zostać wysłana nagroda. W tytule e-maila proszę podać „Konkurs z Koszmarnym Karolkiem”.

Pozostałym osobom bardzo dziękuję za udział w konkursie 🙂

Na koniec małe pytanie… co powiecie na to, by jeszcze w tym m-cu ruszył na moim blogu kolejny konkurs? Chociaż od razu zaznaczam, że jeśli będzie tak marna frekwencja zapewne zostanie on anulowany… 🙁

0Shares