Książka wędruje do…

A więc nadeszła chwila, na którą wszyscy czekają – a przynajmniej te osoby, które postanowiły zgłosić się do mojego konkursu i powalczyć o zupełnie nowy egzemplarz książki „Dom Wschodzącego Słońca” Chucka Hustmyre.
Jak wyglądała ilość zgłoszeń? Przyznaję, że nie spodziewałam się zbyt dużo chętnych, gdyż należało odpowiedzieć na pytanie, a to niestety zniechęca sporą część osób. Gdyby konkurs był w formie losowania… to zapewne liczba zgłoszeń byłaby kilkukrotnie wyższa.
Kto się zatem zgłosił i jakie zwierzę wybrał?

01. Adrastea – Irbis
02. Libroy – sowa
03. natanna – motyl
04. sardegna – kot
05. Rincewind99 – ptak
06. Kasia – kot
07. ederlezi – kot
08. Melania – wiewiórka
09. Justyna Jesse L. – wróbel
10. Nutinka – słoń
11. Sylwia_85 – pies
12. Magia słowa pisanego – wilk
13. Marta_Kornelia – orzeł

Dokładne odpowiedzi możecie przeczytać tutaj

A teraz nadszedł moment na wyłonienie osoby, do której powędruje książeczka. Przyznaję, że spodobały mi się dwie odpowiedzi. Jednak jedna z nich dotyczyła ptaka… druga domowego pupila.

A zatem…
ogłaszam wszem i wobec…
że książka…
autorstwa Chucka Hustmyre…
której tytuł brzmi…
„Dom Wschodzącego Słońca”
wędruje do…
osoby…
która wybrała…
kota…
a wybrały go 3 osoby…
jednak zwycięzca może być tylko jeden!…
i jest nią…
Ederlezi!!!
„Często zastanawiam się, czy czeka nas po śmierci kolejne wcielenie, lub czy w przeszłości byłam kim innym. Zawsze nasuwa mi się tylko jeden wniosek – byłam i będę… kotem (a dokładniej kotką :). Uwielbiam te zwierzęta. Tak jak one chodzę własnymi ścieżkami, lubię samotność, słodkie lenistwo i wygrzewanie się na słońcu. Koty są wspaniałe, to prawdziwe indywidualności. Jako kot chciałabym mieć futerko w biało, szaro, czarne łatki. A dokładniej to chcę być biała, mieć jedno oko w szarej obwódce, rożne łatki na plecach i ogonie, czarną łatkę na lewym uchu, czarne skarpetki na tylnych łapkach i szarą końcówkę ogona. Nie chcę też być zbyt duża, raczej mniejsza, żeby wyglądać jak słodki kociaczek :)”
 
Gratuluję!! I czekam teraz na dane do wysyłki !!
[przypominam: 3 dni na podesłanie mi adresu]
Wszystkim osobom bardzo dziękuję za udział w moim rozdaniu 🙂
Być może w najbliższym czasie pojawi się kolejne rozdanie 🙂
0Shares