Konkurs: WAKACJE ZE ZWIADOWCAMI!

KOCHANI wielbiciele „Zwiadowców”.

Nadszedł dzień zmierzenia się z ZADANIEM dla odważnych! Bo tylko odważni potrafią mówić pięknie o uczuciach. Wydawnictwo Jaguar zaprasza do zabawy wszystkich wiernych czytelników przygód Willa – najdzielniejszego bohatera w historii literatury młodzieżowej, pokochanego przez miliony dzieciaków na całym świecie!

W konkursie Wydawnictwa Jaguar czekają na Was wyjątkowe nagrody: peleryny zwiadowców, udział w Szkole Zwiadowców w Grodźcu lub Nidzicy, szkolenie łucznicze podczas Obozu Zwiadowców w Suchym Borze, zestawy książek, gadżety tematyczne oraz najnowszy, 16. tom serii „Zwiadowcy”, którego premierę planujemy na 13 października 2021 roku ?

Zainteresowani?
A teraz ZADANIE: Napisz, nagraj film, pokaż w formie zdjęcia lub rysunku za co lubisz serię ZWIADOWCY. Spraw, aby inni podzielili Twoje uczucia. Wyrusz na misję dzielenia się swoją pasją! Nie musisz być dzieckiem, możesz być też dorosłym, który wychował się z bohaterami serii, możesz być rodzicem, który zaszczepił miłość do ZWIADOWCÓW swoim dzieciom, możesz być też całkiem nowym wielbicielem.
Wiek nie ma tu znaczenia, liczą się tylko Wasze emocje i wspomnienia związane z cyklem oraz sposób, w jaki o nich opowiecie.

Odpowiedzi zamieszczacie w specjalnym poście konkursowym: klik  Komentujecie do 22 sierpnia. Wydawnictwo Jaguar wybierze i nagrodzi dziesięcioro z Was! Pamiętajcie, że w przypadku niepełnoletniości wymagana będzie zgoda rodziców lub opiekunów na udział w konkursie.

Więcej szczegółów, w tym regulamin do wyświetlenia/pobrania znajdziecie tutaj.

Premiera 16. tomu kultowego cyklu – „Ucieczka z zamku Falaise” – już 13 października!

0Shares