Konkurs Mikołajkowy

Może nie wszyscy wiedzą, ale mój blog „Magiczny Świat Książki i nie tylko” objął patronat medialny nad najnowsza książką dla dzieci Marcina Pałasza pt „Chciałbym mieć psa, czyli jak wychować człowieka”. Wczoraj przybyły do mnie egzemplarze patronackie wspomnianej książki i pomyślałam sobie, że przecież niedługo Mikołajki – a więc mamy idealną porę na zorganizowanie konkursu z tej okazji 🙂

Regulamin konkursu:

  1. Organizatorką Konkursu Mikołajkowego jestem ja – Sylwia Węgielewska, autorka bloga „Magiczny Świat Książki i nie tylko” oraz Wydawnictwo Skrzat.
  2. Nagrodę stanowi jeden z trzech egzemplarzy książki „Chciałbym mieć psa, czyli jak wychować człowieka” Marcina Pałasza – po jednym dla każdego z trojga zwycięzców.
  3. Konkurs Mikołajkowy rozpoczyna się w dniu 18 listopada 2014 roku i potrwa dwa tygodnie, tj do 2 grudnia 2014 roku (do północy).
  4. Udział w konkursie mogą wziąć wszystkie osoby posiadające adres na terenie Polski, na który będzie mogła zostać wysłana nagroda.
  5. Troje zwycięzców zostanie wyłonionych spośród zgłoszeń spełniających wszystkie warunki wymienione poniżej, konieczne do zaakceptowania zgłoszenia do konkursu.
  6. Ogłoszenie wyników pojawi się w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu.
  7. Każdy z trojga zwycięzców będzie miał 3 dni na to, aby na mój adres e-mail: milosniczkaksiazek@onet.pl wysłać dane adresowe, na które ma zostać wysłana nagroda. W tytule e-maila należy wpisać „KONKURS MIKOŁAJKOWY”. W razie nie otrzymania potrzebnych danych zostanie wyłoniona kolejna osoba, do której powędruje nagroda.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w Konkursie Mikołajkowym:

  1. Należy w komentarzu wyrazić chęć uczestnictwa w konkursie poprzez zwyczajowe „zgłaszam się”.
  2. Należy w komentarzu podać adres e-mail w celu ułatwienia późniejszego kontaktu w razie wygranej w konkursie.
  3. Należy w komentarzu wypełnić następujące zadanie: „Zamieść dowcip, w którym pojawiają się zwierzęta (bądź zwierzę)” -> Wygrywają autorzy trzech najbardziej zabawnych dowcipów 🙂

Będzie mi miło, ale nie jest to warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w moim konkursie, jeśli dołączycie do moich Czytelników 🙂 Możecie uczynić to na wiele sposobów: polubić stronę FB, profil Google+, zaobserwować na Twitterze bądź Instagramie. Jeśli chcecie możecie również zamieścić u siebie (na blogu, FB, itd) widoczny poniżej baner konkursowy, linkujący do tego posta, dzięki któremu więcej osób dowie się o konkursie i będzie mogło wziąć w nim udział 🙂

Zachęcam Was gorąco do udziału i życzę powodzenia! 😀

30Shares