Kolekcja dla miłośników kryminału.

czarna seria

 

Widzieliście już to?

Od wczoraj (30 styczeń 2014) dostępna jest na naszym rynku nowa kolekcja książek (skandynawskie kryminały) „Czarnej serii”.

„Czarna seria” jest zbiorem książek Stiega Larssona, Camilli Lackberg, Michael’a Hjorth, Hansa Rosenfeldt’a oraz Hakana Nesser’a. Pierwszym tomem otwierającym kolekcję jest powieść Stiega Larssona „Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet” z serii Millennium, który można nabyć w cenie 6,99 zł wraz z „Przyjaciółką”, „Vivą!” oraz „Party” (bądź też samodzielnie w tej samej cenie). Cała kolekcja składać się będzie z 38 tomów. Kolejne kosztować będą 13,99 zł i pojawiać się będą co 2 tygodnie. Każdy z książek wydana będzie w twardej oprawie.

Jak sądzicie? Warto skompletować tę kolekcję? Czy ktoś z Was już nabył pierwszy tom i mógłby mi powiedzieć, jak jest wydany? – w sensie wielkości czcionki, jakości papieru itp itd. I czy tylko mi się wydaje, że każdy tytuł rozbity jest na dwie części?

decorative

Informacja dla uczestników wyzwania „Czytam Fantastykę II”:

Dziś ostatni dzień miesiąca, zatem proszę o nadsyłanie linków do recenzji książek fantastycznych przeczytanych w tym miesiącu. Macie czas dziś do północy – później nie zaliczę! Nie lubię spóźnialskich 😉

decorative

0Shares