Już 5 lat są na wolności!!

Niniejsza notka bierze udział w konkursie organizowanym przez portal Zbrodnia w Bibliotece. Szczegóły.

Jak donoszą moje zaufane źródła już niedługo, za dni parę, a dokładnie ostatniego dnia września pewien portal, który jest niejednemu z Was doskonale znany, będzie obchodził pięciolecie swojego istnienia.
Czym sobie zasłużył na to, aby społeczeństwo internautów zwróciło na niego uwagę? Z cała pewnością tym, że jest to najlepsze miejsce w sieci, gdzie można znaleźć całą masę informacji na temat wszystkiego, co w jakikolwiek sposób związane jest ze światem kryminału.
Czy już się domyślacie, o jakim to portalu mowa?

Jeśli nie kojarzycie z powyższej wzmianki, to przedstawię Wam najważniejsze osoby, które dokładają wszelkich sił, aby portal dalej istniał i służył nam wszystkim kompetentnymi recenzjami, informacjami i różnego typu newsami ze świata kryminału.
Głową rodziny jest niezastąpiony redaktor naczelny w osobie pana Kazimierza Świetlikowskiego. Z portalem współpracują: Maria Akida, Danuta Awolusi, Marzena Kieres, Anna Klejzerowicz, Damian Kopeć, Kazimierz Kyrcz, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Marta Matyszczak, Aleksandra Motyka, Katarzyna Pessel, Dorota A. Rusek, Anna Sawicka-Chrapkowicz, Aleksandra Stronka, Sylwia Szymkiewicz-Borowska, Jolanta Świetlikowska. Z całą pewnością nie można też pominąć wszystkich innych osób, w tym oczywiście nas – blogerów , które starają się każdego dnia uzupełniać coraz bogatszą bazę recenzji portalu!
Ostatnie pięć lat to zauważalny rozwój tego miejsca…
… wpierw raczkował w świecie internetu, stawiając niepewnie swe pierwsze kroczki, bojąc się, czy pomysł wypali, czy znajdą się chętni, aby odwiedzać stronę; czy portal przypadnie do gustu jakże wybrednym miłośnikom gatunku kryminalnego…
… z czasem było coraz lepiej. Pojawiały się coraz ciekawsze informacje, pierwsze recenzje, a rzesze zwolenników stopniowo rosły…
…… dziś już nie ma mowy o naiwności i niepewności. Obecnie portal się rozrósł. Nie wiem, czy istnieje nadal osoba, która by o nim nie słyszała. Do tego portal powołał grupę do zadań specjalnych – tzw Syndykat, który ma na celu jeszcze większe rozpowszechnianie informacji o tym miejscu, wpieranie go i zasilanie swoimi teksami dotyczącymi kolejnych nowości na rynku kryminalnym. Jest mi niezmiernie miło, że sama do niego należę… że nijako zostałam wybrana do tej zaszczytnej roli, iż mogę mówić o sobie: tak! jestem jedną z nich! jestem Syndykalistką!!
Już wiecie, o który portal mi chodzi?? Oczywiście o portal:
Ze swojej strony chciałabym życzyć ZwB z okazji piątej rocznicy istnienia wszystkiego, co najlepsze. Osobom, które są odpowiedzialne za jego istnienie, życzę wytrwałości w dalszym prowadzeniu tego miejsca oraz mnóstwa kolejnych sukcesów, które przyjdzie Wam jeszcze odnieść dzięki niemu. Liczę, że będzie dalej się rozwijał, a grono Syndykalistów będzie się stale powiększało. Mówiąc krótko:
STO    LAT !!!

Ze zbrodniczymi pozdrowieniami!!!
Wasza
Miłośniczka Książek

0Shares