Innowacyjny projekt Krzysztofa Koziołka

Wiecie doskonale, że jeśli już decyduję się na jakąś reklamę na moim blogu, to z pewnością dotyczy ona czegoś, na co warto zwrócić Waszą uwagę. Moim zdaniem literacki projekt Krzysztofa Koziołka jest właśnie tym, o czym powinniście się dowiedzieć. 

Na początek z pewnością chcielibyście wiedzieć, kim właściwie jest ten cały Koziołek. Powiem Wam szczerze, że nim otrzymałam od niego e-mail, sama nie wiedziałam, że taki człowiek istnieje… Jakoś nie po drodze nam było ze sobą, a to w sumie dziwne, bowiem ten Pan jest autorem książek, które mogłyby mnie zainteresować. Pisze historie kryminalne. Więcej informacji na temat Pana Krzysztofa znajdziecie na jego oficjalnej stronie, na którą Was zapraszam w imieniu autora.

A teraz powróćmy do tematu dzisiejszego wpisu. Otóż moi drodzy… rusza pierwszy w naszym kraju projekt, który polegać będzie na tym, że ściągasz za darmo ebook, czytasz go, a następnie płacisz za niego tyle, ile chcesz. Ten literacki projekt nosi nazwę KREW: KRyminalny ekspEryment cenoWy.

Projekt działa na prostej zasadzie: Ściągasz ebooka. Czytasz ebooka. Za darmo. Ale jeśli powieść zafrapuje Cię na tyle, że zechcesz za nią zapłacić i tym samym wesprzeć pracę autora nad kolejnymi dobrymi kryminałami, możesz to zrobić 🙂 Decyzja o ewentualnej wpłacie leży tylko i wyłącznie w gestii Czytelnika, tak samo zresztą jak wysokość wsparcia. Taki system Płacisz Po Przeczytaniu (ang. Pay After Reading) jest coraz bardziej popularny na Zachodzie, w Polsce w przypadku literatury beletrystycznej to absolutna nowość, a „Bóg nie weźmie w tym udziału” jest prawdopodobnie pierwszą w naszym kraju powieścią wydaną najpierw w wersji papierowej, a teraz w darmowej wersji elektronicznej w systemie PPP!

W tej chwili dostępna do pobrania, zupełnie za darmo, jest jedna z książek Krzysztofa Koziołka „Bóg nie weźmie w tym udziału”. Ebook do pobrania znajduje się pod tym linkiem.

Bóg nie weźmie w tym udziałuWiesław Fidler, tajniak głęboko zakonspirowany w strukturach mafijnych, zostaje zdradzony. Mafia wydaje wyrok śmierci na niego i jego żonę. Cudem udaje mu się wyjść cało z zamachu, zostaje jednak ciężko ranny, a zabójcza kula dosięga jego ukochaną. Ledwie Fidler rozpoczyna rehabilitację, gdy dostaje propozycję kolejnej tajnej akcji. Tym razem ma doprowadzić przed oblicze sprawiedliwości morderców swojej żony. Aby tego dokonać, musi trafić do celi więzienia w Wołowie.
W tym czasie do tego samego więzienia trafia pewien pedofil, który rozpoczyna kampanię społeczną mającą przywrócić w Polsce karę śmierci za najcięższe zbrodnie. Wkrótce tajniaka szukającego zemsty oraz pedofila-recydywistę połączy wspólny cel. Spróbują go osiągnąć, bez względu na cenę, jaką przyjdzie im za to zapłacić.

I teraz pytanie do Was: co sądzicie o tym projekcie?

12Shares