Garść informacji… na tematy różne

Blog roku 2013

Jak widzicie zgłosiłam swoją stronę do konkursu „Blog Roku 2013”. Nie wierzę w szansę powodzenia, bo dla mnie głosowanie poprzez system smsów mija się z celem. Ja to widzę po prostu tak – im masz więcej znajomych, tym więcej osób na Ciebie zagłosuje. A poza tym nie zamierzam wymuszać na ludziach tego, aby specjalnie wydawali na mnie realne pieniądze. Moim zdaniem najlepsze konkursy to takie, w których o wyborze zwycięzców decyduje jakieś jury. Wówczas jak dla mnie jest to najbardziej sprawiedliwe. Dlaczego więc w ogóle przystąpiłam do konkursu? Tylko ze względu na to, że być może dzięki temu więcej osób dowie się o mojej stronie = zyskam nowych czytelników podzielających moją pasję 🙂

podziękowanie

Bardzo się ucieszyłam widząc powyższą odpowiedź na Twitterze, gdzie umieściłam link do przedpremierowej recenzji powieści „Przypływ” Danieli Sacerdoti. Kurcze, to bardzo miłe, kiedy sama autorka dziękuje Ci za recenzję 🙂 Chwilę później pisarka oznaczyła moją odpowiedź jako ulubioną 😀 Niby nic, a cieszy 😀

Książka1zł

Jak widzicie po raz kolejny rusza akcja „Książka za złotówkę” organizowana przez portal kodyrabatowe.pl we współpracy z Wydawnictwem Znak. W ramach aukcji wspomniane wydawnictwo udostępnia 200 egzemplarzy książek w cenie 1 zł.

Pozwolę sobie zamieścić poniżej bardziej dokładną informację na ten temat, którą otrzymałam na swoją skrzynkę pocztową 🙂 [Tak, jestem leniwa i nie chce mi się tego wszystkiego pisać własnymi słowami – musicie mi to po prostu wybaczyć :P]

W najbliższy wtorek 21 stycznia o godzinie 18.00 na tej stronie zostanie opublikowany specjalny kod, który uprawnia do zakupu jednego z ponad dwustu interesujących tytułów. Kod wystarczy skopiować i wkleić przy zamówieniu na stronie znak.com.pl.

Wśród polecanych pozycji będzie można znaleźć między innymi Dziwny przypadek Rockefellera Marka Seala, czyli niewiarygodną historię jednego z największych oszustów naszych czasów, czy Trafny wybór J.K. Rowling, pierwszą powieść brytyjskiej autorki napisaną po światowym sukcesie Harry’ego Pottera.

Fani autora Oskara i pani Róży docenią zapewne najnowszą powieść Erica-Emmanuela Shmitta Ulisses z Bagdadu, a czytelnicy Marii Nurowskiej będą mieli okazję zapoznać się z najbardziej skandalizującą powieścią autorki Drzwi do piekła, jak i z Domem na krawędzi, czyli kontynuacją przygód głównej bohaterki.

Amatorów mocnych wrażeń skusić mogą Liczby Harona Marka Krajewskiego osadzone w mrocznym klimacie przedwojennego Lwowa, przepełniony humorem Sekret hiszpańskiej pensjonarki Eduardo Mendozy, czy jedna z coraz popularniejszych pozycji fantastyczno-batalistycznych www.ru2012.pl Marka Ciszewskiego. A tym, którzy nad wzruszenia lub strachy przedkładają dobrą rozrywkę, polecić będzie można wywiad rzekę Jak zostałem premierem z twórcą Kabaretu Moralnego Niepokoju, Robertem Górskim.

– Poprzednie edycje akcji cieszyły się bardzo dużą popularnością. Dlatego też zdecydowaliśmy się, żeby po raz kolejny dać naszym użytkownikom możliwość na zaznajomienie się z wieloma interesującymi pozycjami – mówi Kamil Brożek, Polish Market Manager serwisu kodyrabatowe.pl, który dodaje, że zainteresowanych kupnem jest zawsze dużo więcej niż dostępnych egzemplarzy w ramach akcji, dlatego warto wykazać się punktualnością i odpowiednio wcześniej zdecydować, którą książkę chcemy nabyć.

W ramach akcji będzie można kupić tylko jeden egzemplarz książki. Dla tych, którym nie uda się znaleźć wśród 200 szczęśliwców, Wydawnictwo Znak przygotowało specjalny prezent. Kod rabatowy Znak na wysokość 50 zł, przy zamówieniach na sumę przekraczającą 100 zł.

Sprawdź listę zawierającą wszystkie tanie książki, które 21 stycznia będzie można kupić w ramach akcji.

decorative

I to by było póki co na tyle 🙂

decorative

0Shares