„Fargo” powraca!

Znana jest już oficjalna data premiery 3 sezonu serialu „Fargo”! Pierwszy odcinek wyemitowany zostanie już niebawem, a mianowicie 19 kwietnia 2017 roku. Przeniesiemy się ponownie do Minnesoty, ale cztery lata do przodu od wydarzeń, które rozegrały się w poprzednich odsłonach serialu, a więc do 2010 roku.

Kogo tym razem zobaczymy w obsadzie?

Ewan McGregor zagra podwójną rolę – braci bliźniaków Emmita i Raya Stussy’ch.

„Emmit, zwany Parkingowym Królem Minnesoty, uważa się za symbol sukcesu w amerykańskim stylu, podczas gdy historia Raya to raczej ostrzeżenie. Od zawsze żyjący w cieniu swojego odnoszącego sukcesy brata Ray jest łysiejącym kuratorem z okrągłym brzuchem i szczapą, która została z jego ręki – i wini za to swojego brata. Rywalizacja tego rodzeństwa schodzi na pokręconą ścieżkę, która rozpoczyna się od kradzieży kieszonkowej i prowadzi do morderstwa, gangsterów i ostrej zawodowej gry w brydża.”


Carrie Coon „wciela się w Glorię Burgle, wytrwałą szefową lokalnego departamentu policji. Gloria jest świeżo rozwiedzioną matką, która próbuje zrozumieć nowy świat wokół niej, gdzie ludzie mają bardziej intymne relacje ze swoimi telefonami niż ludźmi dookoła.”


Mary Elizabeth Winstead „gra dziewczynę Raya, Nikki Swango, sprytną i uwodzicielską osóbkę znajdującą się pod dozorem sądowym, która z pasją podchodzi do brydża.”

 


David Thewlis „pojawi się jako V.M. Vargas, tajemniczy samotnik i prawdziwy kapitalista, którego szefowie chcą partnerstwa z Emmitem, niezależnie od tego, czy Parkingowemu Królowi podoba się to, czy nie.”


Z kolei znany i popularny komik – Jim Gaffigan dołączył do obsady serialu jako Donny Mashman, zastępca szefa policji.


Michael Stuhlbarg zagra Sy Feltza, prawą rękę Króla Parkingów Minnesoty, a Scoot McNairy („Halt and Catch Fire”) – wiecznie naćpanego byłego przekręciarza Maurice’a LeFaya. Shea Whigham („Zakazane imperium”) wcieli się w szefa policji Moe Dammicka. Karan Soni („Blunt Talk”) pojawi się jako naukowiec Homer Gilruth, Fred Melamed („Lady Dynamite”) jako Howard Zimmerman, facet, który potrafi wszystko zamienić w zysk, a Thomas Mann („The Middle”) zagra autora science fiction Thaddeusa Mobleya. W obsadzie jest także Hamish Linklater, który zagra bezlitosnego agenta IRS (amerykańskiej agencji zajmującej się ściganiem podatków), wierzącego że drobny oszust jest tak samo niebezpieczny jak szef mafii.” (źródło)

Będziecie czekać na premierę „Fargo 3”? 😀 Ja na pewno! Poprzednie dwie odsłony serialu bardzo mi się podobały. Nie mogę się już doczekać, co tym razem zaserwują nam jego twórcy 😀 Zwłaszcza, że to będzie zupełnie nowa historia nie związana z tymi, które poznaliśmy w poprzednich dwóch sezonach serialu.


9Shares