Dziś reklama książki

Pozwolę sobie w dniu dzisiejszym zamieścić na moim blogu treść e-maila, jakiego dostałam od wydawnictwa Otwarte, a który nawiązuje do książki, która niedawno miała swoją premierę na naszym rynku. Sama czekam na mój egzemplarz do recenzji, który ma dojść do mnie od wortalu webook.pl.
Ale nie przedłużając… oto treść e-maila, który zachęca czytelników do kupna tejże książki.

Szanowni Państwo,
 
wiemy, że książki są Państwa miłością, dlatego dziś Wydawnictwo Otwarte przedstawia książkę, którą obdarzyło szczególnym uczuciem – „Żonę 22” autorstwa Melanie Gideon. 
 

„Żona 22” 
Premiera: 8 sierpnia 2012 r., Wydawnictwo Otwarte, cena: 36,90 zł 

Czy wiesz co robi Twoja żona gdy jej nie widzisz? Tajemnica to najsilniejszy afrodyzjak na świecie.
Książka sprzedana do 30 krajówprzetłumaczona na 26 języków
Prawa do ekranizacji wykupiło Working Title Films, które odpowiada m.in. za „To właśnie miłość”, „Dziennik Bridget Jones”, „Cztery wesela i pogrzeb” oraz „Szpiega”.
Pierwsza książka pokazująca relacje międzyludzkie w erze Facebooka.
Współczesna, dojrzała wersja Bridget Jones.
Dowcipna, świetnie napisana, skłaniająca do refleksji.
Doskonała na długie upalne dni, gdy potrzebujemy czegoś lekkiego i orzeźwiającego.
 
O książce
Czasami gdy loguję się do komputera, czuję się jak hazardzista siedzący w kasynie. Ogarnia mnie uczucie ekscytacji pomieszanej ze zniecierpliwieniem, mam wrażenie, że wszystko może się zdarzyć.
Wkraczam w swój sekretny świat, bez sikającego psa, dorastających dzieci  i męża, z którym po 20 latach małżeństwa mamy sobie coraz mniej do powiedzenia.
Dawno, dawno temu ja i mój mąż co wieczór przed zaśnięciem leżeliśmy w łóżku i zamiast zamieszczać posty na Facebooku, rozmawialiśmy.
Muszę przyznać, że brakuje mi tego…                                                      
Żona_22
„Żona 22” to pełna emocji opowieść o Alice Buckle – żonie, mamie dwojga nastolatków i entuzjastce Facebooka. Kiedy Alice decyduje się wziąć udział w anonimowym internetowym badaniu na temat małżeństwa w XXI wieku, nie podejrzewa, jak bardzo odmieni to jej życie. Odpowiadając na pytania z kwestionariusza, jako Żona_22, zaczyna się zastanawiać, czy wciąż kocha męża, czy warto było zrezygnować z kariery, by zająć się dziećmi i domem, i czy jest szczęśliwa. Na dodatek ulega fascynacji tajemniczym Asystentem_101..
„Żona 22” to poruszająca historia o poszukiwaniu bliskości w dzisiejszym świecie. Opowieść, która przywraca wiarę w szczęście, wzrusza i pozwala dostrzec to, co naprawdę ważne.
Entuzjastycznie przyjęta przez kobiety na całym świecie – okrzyknięta dojrzałą wersją Bridget Jones.
Marzena Rogalska sugeruje, byś przyjął Żonę_22 do grona swoich przyjaciół. Kliknij potwierdź!!! (facebook.com/zona22.online)
„Zachwycająca książka, która rozśmieszy Cię do łez”. Gretchen Rubin, autorka powieści „Projekt: Szczęście”
„Najważniejsza w tej książce jest prawdziwa radość z tego, że każdego dnia można zacząć żyć na nowo.” Anna Popek
„»Żona_22« pokazuje, z jaką łatwością ujawniamy nasze najskrytsze myśli nieznajomym, zamiast powierzać je tym, których kochamy”. „Vouge Australia”
„Absolutnie wyśmienita! Alice Buckle zachwyci mężatki tak jak Bridget Jones podbiła serca singielek”. Meg Waite Clayton
O autorze
Melanie Gideon jest autorka bestsellerowych pamiętników „The Slippery Year” uznanych za najlepszą książkę 2009 roku przez amerykańską rozgłośnię radiową NPR oraz „San Francisco Chronicle”. Pisała dla „New York Timesa”, „San Francisco Chronicle”, „Timesa”, „Daily Mail”, „Shape” i „Marie Claire”. Urodziła się i wychowała w stanie Rhode Island. Obecnie mieszka w okolicach San Francisco razem z mężem i synem.
Niespodzianka
Niebawem zaproponujemy Państwu konkurs, nagroda nie będzie tak oczywista jak się wydaje. Tymczasem życzymy przyjemnej lektury „Żony 22”, fragment książki znajdą Państwo na stronie http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,3428,tytul,%C5%BBona_22
pozdrawiamy
Wydawnictwo Otwarte
 
I powiedzcie, czy muszę więcej pisać od siebie, aby zachęcić Was do zapoznania się z tą książką?
 
[PS. Dopiero zabrałam się za kolejną lekturę, więc kolejna recenzja pojawi się nie prędzej niż pojutrze. Pozdrawiam!!]
0Shares