Czytamy Fantastykę !!!

Podejrzałam na kilku już blogach nową akcję mającą na celu promowanie wśród czytelników gatunku literackiego jakim jest fantastyka i postanowiłam zamieścić i u mnie informację na ten temat.

Organizatorzy akcji zapraszają do udziału wszystkie osoby, które chcą współtworzyć ich bazę recenzji z gatunku fantastyki [w tym oczywiście fantasy i science-fiction]. Jeżeli zaczytujecie się w książkach Tolkiena, Sapkowskiego lub Ziemiańskiego, przyłączcie się do nich, a z pewnością zapoznacie się z wieloma interesującymi tytułami.

Jakie są warunki przystąpienia do koalicji „Czytamy fantastykę” ? Nic prostszego! Należy:

1. Napisać o akcji na swoim blogu i zamieścić odpowiedzi na trzy pytania:
– jakie są Twoje ulubione książki z gatunku fantastyka?
– jakie książki fantastyczne zrecenzowałaś/eś na swoim blogu? [tu koniecznie prosimy o podanie linków – ale tylko jeśli na swoim blogu zrecenzowałeś mniej niż 10 książek tego gatunku]
– jakie książki fantastyczne zamierzasz niedługo przeczytać?

2. Umieścić na swoim blogu logo akcji:

Recenzje mogą nadsyłać także ci, którzy nie posiadają blogów. W takim wypadku należy podać jedynie swoje imię i nazwisko.
Teksty lub linki do recenzji prosimy nadsyłać na adres felicja79@wp.pl lub moni1994@onet.eu
Mamy nadzieję, że członków naszej koalicji będzie coraz więcej, a co za tym idzie, ilość recenzji regularnie będzie się powiększać. Z biegiem czasu mogą pojawiać się także różnego rodzaju konkursy, w których nagrodami będą oczywiście książki.
Pomóżcie nam wypromować fantastykę wśród czytelników w każdym wieku – jest to zdecydowanie niedoceniany gatunek literacki, co bardzo chciałybyśmy zmienić.
0Shares