„Czytam Fantastykę” – podsumowanie sierpnia 2013

CF - nowe logo

 

Sierpień za nami. Zatem najwyższy czas, aby przyjrzeć się bliżej temu, jak w ubiegłym miesiącu poradzili sobie uczestnicy wyzwania „Czytam Fantastykę”.

decorative

10 książek

April

9 książek

Patrycja Waniek, Tala

8 książek

Sophie

7 książek

Ludzka sokowirówka, Rosemarie, Alicja Pro

6 książek

Roue, Aleksandra, Mol Książkowy

5 książek

Michalo, Ana,

4 książki

,LINA, Himitsu, oisaj, Amelia Grey, KaRo, Lenalee, fadetoblack, Kina, Agnieszka Winkler

3 książki

Miłośniczka Książek, Croco, Kruszynka, Marta Kor, Monia K.,

2 książki

Megajra, Nessie, Gumciobook, Angela, Alys, Wiedźma, Anne18, Żaneta L., Goszka, Querida, Obsesja Kasiulka, Zuzia

1 książka

Kiti, Nutinka, Gosia B., tikichomiktaki, Pati, Agatonistka, Katee, Martyna, Klaudia Sowa

bez wyników

wszyscy nie wymienieni powyżej

decorativeTak oto wyglądał sierpień pod znakiem wyzwania „Czytam Fantastykę”. Jak widać udział wzięło wiele osób, a niektóre wykazały się pokaźną liczbą przeczytanych książek. Niezależnie jednak od ilości „zaliczonych pozycji”, każdemu uczestnikowi należą się gratulacje za osiągnięte wyniki oraz podziękowania za chęć udziału w wyzwaniu i wspólną zabawę 🙂 Mam nadzieję, że we wrześniu równie chętnie będziecie czytać książki ze świata szeroko pojętej fantastyki. Liczę również na to, że osoby, które nie podesłały w ubiegłym (bądź i poprzednich) miesiącu żadnej recenzji postanowią w końcu ruszyć z miejsca i wziąć udział w wyzwaniu – zgłoszenie zobowiązuje!

decorative

Pełna lista przeczytanych książek w sierpniu dostępna jest tutaj. Jeśli kogoś pominęłam w zestawieniu, komuś naliczyłam mniej książek, niż w rzeczywistości przeczytał, proszę mi to zgłosić w komentarzu dodając od razu pełne dane do książek, co do których wystąpiła jakaś pomyłka. Wszak jestem tylko człowiekiem, w wyzwaniu udział bierze sporo osób, komentarzy napływa całe mnóstwo i czasem może się zdarzyć, że coś umknie mojej uwadze.

decorative

A tym czasem pozdrawiam Was serdecznie! Bawcie się dobrze we wrześniu 🙂 Kolejne podsumowanie już za miesiąc. Liczę, że będzie równie udane, jeśli nie lepsze niż sierpniowe 😀

decorative

0Shares