„Czytam Fantastykę” – podsumowanie października 2013

CF - nowe logo

 

Październik za nami. Zatem najwyższy czas, aby przyjrzeć się bliżej temu, jak w ubiegłym miesiącu poradzili sobie uczestnicy wyzwania „Czytam Fantastykę”.

decorative

9 książek

Miłośniczka Książek

8 książek

Tala, Patrycja Waniek

7 książek

Nutinka, Tetiisheri, Rosemarie, miqaisonfire

6 książek

Roue, Książkowe zauroczenie

5 książek

Tusia, Agnieszka Winkler, Himitsu, Paulina Ch

4 książki

Sophie, fadetoblack, Marta Kor, Ludzka sokowirówka

3 książki

April, Lina, Blair, Oisaj, alisha90, Obsesja Kasiulka, Alicja, Aleksandra, Irena Bujak

2 książki

Kiti, Lenalee, Dorota Pyrc, maribel

1 książka

Gosia B, Megajra, Ness, tikichomiktaki, gumciobook, Angela, Amelia Grey, Kruszynka, Wiedźma, Ana, Mol Książkowy, Justyna Banys, Monia K, Damian, Edyta, FC Zuzia, Agatonistka

bez wyników

wszyscy nie wymienieni powyżej

decorative

Tak oto wyglądał październik pod znakiem wyzwania „Czytam Fantastykę”. Jak widać udział wzięło wiele osób, a niektóre wykazały się pokaźną liczbą przeczytanych książek. Niezależnie jednak od ilości „zaliczonych pozycji”, każdemu uczestnikowi należą się gratulacje za osiągnięte wyniki oraz podziękowania za chęć udziału w wyzwaniu i wspólną zabawę 🙂 Mam nadzieję, że w listopadzie równie chętnie będziecie czytać książki ze świata szeroko pojętej fantastyki. Liczę również na to, że osoby, które nie podesłały w ubiegłym (bądź i poprzednich) miesiącu żadnej recenzji postanowią w końcu ruszyć z miejsca i wziąć udział w wyzwaniu – zgłoszenie zobowiązuje!

decorative

Pełna lista przeczytanych książek we październiku dostępna jest tutaj. Jeśli kogoś pominęłam w zestawieniu, komuś naliczyłam mniej książek, niż w rzeczywistości przeczytał, proszę mi to zgłosić w komentarzu dodając od razu pełne dane do książek, co do których wystąpiła jakaś pomyłka. Wszak jestem tylko człowiekiem, w wyzwaniu udział bierze sporo osób, komentarzy napływa całe mnóstwo i czasem może się zdarzyć, że coś umknie mojej uwadze.

decorative

A tym czasem pozdrawiam Was serdecznie! Bawcie się dobrze w listopadzie 🙂 Kolejne podsumowanie już za miesiąc. Liczę, że będzie równie udane, jeśli nie lepsze 😀

decorative

0Shares