„Czytam Fantastykę” – podsumowanie lipca 2013

CF - nowe logo

Kolejny miesiąc za nami, a zatem przyszedł czas, aby przyjrzeć się, jak uczestnicy wyzwania „Czytam Fantastykę” poradzili sobie w lipcu 2013 roku.

20 książek (!!!)

Patrycja Waniek

14 książek

(w tym 8x manga)

Avenix

10 książek

Alicja Pro

9 książek

Mai

7 książek

Sophie, Kruszynka, Roue,

6 książek

Agnieszka Winkler, Marta Kor,

5 książek

Megajra, Amelia Grey, Ana, Paulaaaa, Tala

4 książki

Miłośniczka Książek, Kiti, April, Blair, Rosemarie, Goszka,

3 książki

Nessie, Pati, Kasik O, Zerr, Martyna, Selena Żaneta, Jemenos, Kina, scatterflee, Elen, Himitsu Korose

2 książki

gumciobook, Alicja Okońska, Croco, Klaudia Sowa, Karolina,

1 książka

Gosia B., Lina, tikichomiktaki, Post Meridiem, Agatonistka, Alys, Lenalee, swiatokiemjane, Wiedźma, Querida, fadetoblack, Zuzia, Justyna Banys, Monia K, Nicola P.

bez wyników

Wszyscy nie wymienieni powyżej.

decorative

Jak co miesiąc dziękuję wszystkim uczestnikom wyzwania za wspólną zabawę i mam nadzieję, że dalej tak licznie będziecie brać w niej udział 🙂 Pamiętajcie – nie liczy się ilość przeczytanych książek, bo to nie wyścigi, a to, aby w ogóle sięgać po książki z gatunku fantastyki 🙂
Jeśli kogoś powyżej pominęłam, proszę napisać mi o tym w komentarzu poniżej dodając od razu, co i gdzie powinnam dodać, bądź też usunąć.
Jednocześnie mam do Was prośbę. Jeśli zmieniliście nicki (albo i adresy) na inne nazwy np imienne, proszę mnie o tym powiadamiać. Niestety nie jestem w stanie momentami ogarnąć, kto podsyła mi linki do recenzji, gdyż na liście uczestników nie widnieje pod aktualną nazwą, a widocznie poprzednią.
decorative
0Shares