Chyba zacznę lubić poniedziałki :)

Black Publishing to oficyna publikująca literaturę komercyjną najwyższej próby. Naszych czytelników lojalnie uprzedzamy: biorąc do ręki Blackowe książki, ryzykujecie, że kompletnie się zatracicie. Zapomnicie o wyprowadzeniu psa i podlaniu kwiatków, o nakarmieniu rybek, wywiadówce i zapłaceniu rachunków. Grozi Wam śmiertelne zaczytanie się!
Skąd ta pewność? Stąd, że wydajemy tylko te książki, od których sami nie mogliśmy się oderwać. W Black Publishing proponujemy zarówno prozę, jak i literaturę faktu, polskich i zagranicznych autorów. Szukamy i wybieramy tytuły, które za granicą odniosły sukces wśród czytelniczek i czytelników, i na dodatek spodobały się krytykom. W Blackowych fabularnych seriach znajdą się powieści obyczajowe, sagi i historie o miłości, a w literaturze faktu proponujemy m.in. tematykę szpiegowską oraz opowieści kobiet, które, mimo dramatycznych życiowych okoliczności, stawiły czoła losowi. Życzymy wciągającej lektury! (źródło)

Tak o sobie pisze Wydawnictwo

Black Publishing

…a mi jest niezmiernie miło poinformować Was, że dołączyło ono do partnerów „Magicznego Świata Książki”. Zatem moi kochani odtąd na moim blogu pojawiać się będą recenzje wydawanych przez nich powieści. Na pierwszy ogień pójdzie książka pt „Szepty lasu” Charlesa Fraziera, której premiera przewidywana jest na 5 marca 2014 roku. Otrzymam ją zaraz po jej wydaniu. Nawet nie wiecie, jak bardzo się cieszę 🙂 Fabuła tej książki zapowiada się bowiem iście obiecująco! Sami zobaczcie:

Szepty lasuNajnowsza powieść autora światowego bestsellera Zimna Góra, zekranizowanego pod tytułem Wzgórze nadziei.
Szepty lasu to pełna napięcia i niepokoju historia o miłości, rozgrywająca się w niewielkim miasteczku w Appalachach w latach sześćdziesiątych XX wieku. Na odludziu, w skromnej chacie na skraju lasu Luce opiekuje się cierpiącymi na mutyzm bliźniętami swojej zamordowanej siostry. W życiu tej silnej, niepokornej, ale od lat samotnej i spragnionej bliskości kobiety pojawia się niejaki Stubblefield, który zaczyna zabiegać o jej względy. Tymczasem rodzącemu się uczuciu oraz bliźniętom zagraża nieobliczalny mężczyzna z przeszłości.
Szepty lasu to wciągająca, nastrojowa, pięknie napisana opowieść. Charles Frazier po raz kolejny udowadnia, że jest pisarzem najwyższej próby. (źródło)

I co o tym myślicie? Skusilibyście się na lekturę? Będziecie czekać na moją recenzję? 🙂

0Shares