Audiobook „Nic się nie dzieje” w interpretacji Anny Dereszowskiej: najcudowniejszy sposób na zdrowy sen

Sen powinien być czymś łatwym. Kathryn Nicolai, nauczycielka jogi i medytacji, dobrze jednak wie, że każdy z nas miewa problemy z zasypianiem albo budzi się w nocy i niespokojnie kręci się w łóżku, nie mogąc ponownie usnąć. Kathryn odkryła cudowne remedium na te kłopoty: opowieści na dobranoc dla dorosłych.

Sen jest supermocą dzisiejszych czasów – opowieści są dawną magią

„Opowiadamy sobie historie przed zaśnięciem z dobrych powodów. Dzięki nim możemy oderwać się od teraźniejszości i znaleźć się w innym czasie i innym miejscu”. Opowieści Kathryn Nicolai, twórczyni najprzytulniejszego podcastu na świecie „Nothing Much Happens”, są wspaniałym sposobem na podróż w krainę łagodności, która ukoi nasze nerwy, rozwinie uważność i empatię dla siebie samego, a przede wszystkim niepostrzeżenie wyrobi dobre nawyki wspomagające zdrowy, głęboki sen.

Zachęcam do posłuchania darmowych fragmentów audiobooka „Nic się nie dzieje”

Świetliki w letnią noc:

Otwarcie domku:

Mgła i światło:

Zasypani śniegiem:

Przytulmy wieczór w domu:

Niedawno premierę miała polska edycja książki Kathryn Nicolai „Nic się nie dzieje. Przyjemne i relaksujące opowiadania, które wyciszą twoje myśli i pomogą ci zasnąć”, opatrzona logiem wydawnictwa Insignis. Teraz ukazał się również audiobook we wspaniałej interpretacji Anny Dereszowskiej.

Świat, który stworzyła Kathryn, to przyjazne, znajome miejsce, w którym można się cieszyć i delektować zmieniającymi się porami roku, przytulnością małej kawiarenki, aromatami przypraw w sklepiku korzennym. Kojący głos Anny Dereszowskiej wprowadzi nas również w łagodzące medytacje i proste techniki relaksacyjne. „Nic się nie dzieje” pomoże nam wypocząć w nocy oraz zyskać więcej chwil uważności i spokoju za dnia.

Audiobook „Nic się nie dzieje” jest dostępny do pobrania m.in. na platformach:

Audioteka: https://audioteka.com/pl/audiobook/nic-sie-nie-dzieje

Virtualo: https://virtualo.pl/audiobook/nic-sie-nie-dzieje-i316240/

0Shares