"30 dni z książkami" – Dzień 9

Zabawa „30 dni z książkami” to nic innego jak odpowiedzi na kolejne pytania przypadające na kolejne z 30 dni następujących po sobie. Każde z pytań dotyczy oczywiście świata książek. Zabawa pozwala lepiej poznać blogowicza, ukazując jego wszelakie upodobania.
A pytanie na dziś brzmi:

Książka wielokrotnie przez Ciebie czytana
 
 
W dniu dzisiejszym ponownie nie będę miała problemu z udzieleniem odpowiedzi na pytanie 🙂 Każdy z nas ma jakąś książkę [albo nawet kilka], którą czytał więcej niż jeden raz. Tak samo jest i ze mną.
Tak tak, dobrze widzicie 🙂 Wielokrotnie czytałam tę serię 🙂 Niektóre książki po 3-4 razy. Sama nie umiem sobie odpowiedzieć, co takiego jest w przygodach młodocianego czarodzieja, bynajmniej mogę te książki czytać bez końca. I to nie zwracając uwagi na mój wiek, gdyż dawno już wyrosłam z książek dla młodzieży.
A jaką książkę/książki Wy wielokrotnie czytałyście?
Dziś powinnam skończyć czytać „Siedlisko”, tzn o ile moja córka mi na to pozwoli ;] Zatem być może jeszcze w dniu dzisiejszym pojawi się recenzja w/w książeczki 🙂 Pozdrawiam i życzę przyjemnie spędzonej niedzieli. Wypocznijcie przez rozpoczęciem nowego tygodnia 🙂
0Shares