110. "Ocaleni przez anioły" – Dr Doreen Virtue


Tytuł oryginalny: Saved by an Angel
Tłumaczenie: Magdalena Rydzewska
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 328
ISBN: 978-83-7377-513-8

Autorką książki pt „Ocaleni przez anioły. Jak otrzymać anielskie wsparcie” jest dr Doreen Virtue. Zdobyła doktorat z psychologii. Jest jasnowidzem. Niejednokrotnie bierze udział w znanych programach telewizyjnych, jak np „Oprah”, CNN czy też „The View”. Jej artykuły można znaleźć w wielu zagranicznych magazynach. Twierdzi, że potrafi komunikować się ze światem aniołów. Do napisania niniejszej publikacji skłoniło ją wydarzenie, którego była uczestniczką. W 1995 roku była ofiarą napadu uzbrojonego przestępcy i jest pewna, że swe życie zapewnia opiece, jaką sprawuje nad nią jej Anioł Stróż. Postanowiła dotrzeć do ludzi, którzy byliby skłonni podzielić się z nią podobnymi historiami; wydarzeniami, w których czynny udział brały istoty pozaziemskie.

Jestem osobą wierzącą. Wierzę w Boga oraz anielskie istoty, które pomagają chronić ludzkie istnienia na całym świecie. Poza tym lubię czytać historie, które trudno wytłumaczyć w racjonalny sposób. Opowieści, które skłaniają nas do głębszego zastanowienia się nad naszym życiem. Dlatego też postanowiłam zapoznać się z publikacją pani Doreen Virtue.

Niniejsza pozycja zawiera całe mnóstwo relacji osób, które są święcie przekonane, iż w wielu sytuacjach spotkali się z anielskim wsparciem. Są to historie zwyczajnych osób, które możemy spotkać każdego dnia mijając je chociażby na ulicy. Ich świadectwa stanowią dowód na to, że w naszym życiu niejednokrotnie pomagają nam czuwające nad nami anioły. Jedne historie są ciekawe, inne mniej. Bywają opowieści niesamowite, ale też bardziej wiarygodne, z którymi być może sami spotkaliśmy się w naszym życiu. Książka podzielona jest na rozdziały, w których znajdują się odpowiednio dobrane tematycznie ludzkie opowieści. Poza tym autorka podpowiada nam, co możemy sami uczynić, aby móc zawezwać do nas anioły, aby te pomogły nam w trudnym okresie naszego życia. Daje nawet wskazówki, co należy uczynić, aby móc na własne oczy zobaczyć czuwającego nad nami anioła. Autorka posługuje się bardzo czytelnym językiem, dzięki czemu lektura będzie przystępna dla każdego potencjalnego czytelnika.

Doskonale zdaję sobie sprawę, że nie każdego interesują podobne zagadnienia, a na omawianą książkę nawet nie spojrzą. Jednakże jeśli pośród Was jest ktoś, kogo równie mocno, jak mnie, interesuje tego typu tematyka, to gorąco zachęcam – sięgnijcie po tę publikację.

Moja ocena: 5/6
Za książkę dziękuję wydawnictwu

0Shares