WYGRYWAJKA :)

Pierwsza wygrywajka zorganizowana ostatnio na moim blogu cieszyła się dużym zainteresowaniem, więc pomyślałam sobie, że już teraz zorganizuję kolejną 🙂 Cieszycie się? ;P Tym razem jednak do wygrania nie będzie audiobook, ale książka w wersji tradycyjnej 🙂 Mam nadzieję, że taka forma bardziej się Wam spodoba i tym chętniej będziecie się zgłaszać 🙂

Wpierw to co tygryski lubią najbardziej, a mianowicie – co można wygrać! Wspominałam przy okazji jednej z ostatnich notek, że jeden tytuł w mojej biblioteczce się powtórzył, zatem jeden egzemplarz pewnej książki będzie możliwy do wygrania u mnie 🙂 Książka nie jest nowa, ale nie nosi śladów użytkowania – nie ma zagiętych rogów, poplamionych stron, nie jest przeze mnie podpisana itp itd.

 
O książce:

Na tle fascynującej kultury chińskiej, w której kobieta zajmuje poślednie miejsce, nawet jeszcze na początku XX wieku, rozgrywa się historia przyjaźni dwóch dziewczynek. Ich dorastanie, poplątane, gorzkie losy przejmująco opisane przez autorkę, uświadamiają nam, że niezależnie od różnic kulturowych w naszym życiu jest miejsce na podobne wartości. A spośród nich najważniejsze to miłość i przyjaźń
źródło

Z A S A D Y    U D Z I A Ł U
 
1. Należy w komentarzu wyrazić chęć wzięcia udziału w wygrywajce poprzez tradycyjne „zgłaszam się” 
2. Należy dodać blog do obserwowanych i napisać, pod jakim nickiem się go obserwuje.
3. Należy pozostawić w komentarzu swój adres e-mail, żebym mogła szybko skontaktować się z osobą, która wygra.
4. Należy umieścić baner informujący o konkursie u siebie na blogu [na belce, w zakładce z konkursami] – odpadają więc wszelkie osoby nieposiadające bloga
5. W wygrywajce mogą wziąć udział osoby zamieszkałe na terenie Polski [niestety nie wysyłam za granicę, przepraszam]
6. Wygrywajka rozpoczyna się z dniem 4 czerwca, a zakończy 20 czerwca o godz. 23:59.
7. Szczęśliwa osoba zostanie wyłoniona w drodze losowania – tak jak poprzednim razem, nie będzie żadnego zadania, które musicie dodatkowo zrobić, aby móc wziąć udział.
8. Wynik ogłoszę w dniu następnym, tj 21 czerwca, a do szczęśliwie wylosowanej osoby odezwę się poprzez e-mail – tudzież zostawiając komentarz z informacją na jej blogu.
9. Jeśli w ciągu 3 dni od dnia poinformowania o wygranej nie otrzymam danych do wysyłki – ponowię losowanie i podam jego wyniki.
 
życzę wszystkim powodzenia!! 🙂
 
0Shares

22total visits,2visits today

56 Replies to “WYGRYWAJKA :)”

  1. kliknij sobie zdjęcie w tym poście prawym myszki i wybierz „kopiuj adres URL grafiki”
   następnie wstaw jako gadżet na swoim blogu „zdjęcie” a tam, w miejscu obrazu, podaj link do zdjęcia, a w odnośniku Link podaj odnośnik do notki z wygrywajką
   mam nadzieję, że wystarczająco jasno wytłumaczyłam 🙂

  1. Boże!!! Tak teraz popatrzyłam, co napisałam. Miłośniczko kochana, przepraszam Cię bardzo! Głupio mi, że tak późno się zapisałam do konkursu, a przecież regularnie Cię odwiedzam i bardzo lubię Twojego bloga, a z tego co napisałam wyszło, że głupio mi, bo Cię odwiedzam :/ To oczywiście lapsus słowny spowodowany niedoborem kofeiny 😉 Mam nadzieję, że się nie pogniewałaś.

  2. Jeśli mam być szczera :))) Nie przeczytałam tego w sposób, z którego się starasz teraz wybronić 🙂 Zrozumiałam to w odpowiedni sposób, czyli ,że głupio Ci, bo nie zauważyłaś prędzej informacji o wygrywajce, a nie, że głupio Ci, bo odwiedzasz mojego bloga :))
   Także spokojnie, odebrałam to właściwie i nie mam żadnych podstaw, aby się obrażać 😀
   Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *