Wydawnictwo Feeria przedstawia…

Feeria

Namaluj mi słońce

 

Sabina jest przyjacielem do wynajęcia. Spotyka się z samotnymi ludźmi, którzy nie mają z kim porozmawiać o swoich kłopotach, i cierpliwie wysłuchuje ich problemów. Sama jednak nie ma udanego życia – żyje samotnie i choć docenia uroki życia w pojedynkę, tak naprawdę wydaje się nieszczęśliwa, jakby zamrożona.
Gdy pewnego dnia w parku poznaje małą dziewczynkę, Marysię, nawet nie podejrzewa, jak bardzo ta znajomość zmieni jej życie. Marysia z niezwykłym uporem dąży do zaprzyjaźnienia się z Sabiną, co początkowo bardzo drażni kobietę. Niepostrzeżenie jednak mała zajmuje w sercu kobiety coraz więcej miejsca. A gdy na scenę wkracza jej ojciec, przystojny Maks z trudną przeszłością, akcja nabiera tempa…

PREMIERA: 15.01.2014

 

Miłość z jasnego nieba

Czy prawdziwa miłość może zdarzyć się między ludźmi stojącymi po przeciwnych stronach barykady?

Angelika przyjeżdża z Monachium do Krakowa z jednym celem: nakłonić Daniela do podpisania wyjątkowo niekorzystnego dla jego firmy kontraktu. Daniel oczekuje jej przybycia, mając w zanadrzu własną wersję umowy, której nigdy nie zaakceptuje szef Angeliki.
Czy tych dwoje zdoła się porozumieć?
I czy Daniel – niepoprawny uwodziciel i Angelika –dziewczyna z trudną przeszłością, przekonana, że musi radzić sobie ze wszystkim sama, mają szansę na coś więcej, niż służbowe negocjacje?

Jedno jest pewne – w dzień św. Walentego wiele się może wydarzyć…

PREMIERA: 5.02.2014

decorativeCzas na pytania 🙂

Na premierę której z tych książek czekacie? A może na obie? Zetknęliście się już prędzej z twórczością Pani Gargaś i Pani Mirek?

decorative

0Shares

15total visits,1visits today

19 Replies to “Wydawnictwo Feeria przedstawia…”

  1. Marka nie znam, ale Mirek trochę już tak 😉
   A że czekasz na obie, to wiem 😛 Zdziwiłoby mnie, gdyby tak nie było 🙂

 1. Chcę obie!!! 🙂 Mirek już znam, wprawdzie z jednej książki, ale mam 3 inne i niedługo się zabieram kolejno za nie 🙂
  Gargaś – nie czytałam nic, ale czytałam wiele dobrego… Żadnej nie mam, ale może kiedyś to się zmieni, bo bardzo chcę poznać twórczość

  1. Ja Mirek czytałam jedną – „Pojedynek uczuć”. Jeśli chodzi o Gargaś – dwie – „W plątaninie uczuć” i „Jutra może nie być”. Każda świetna, każda zmuszająca do refleksji, każda o życiu takim, jakie jest, a nie o cukierkowatych obrazach przedstawianych przez wielu innych autorów.

   1. Ja czytałam „Drogę do marzeń” Mirek – jest u mnie recenzja w grudniu.
    Gargaś dlatego chcę przeczytać, ale jeszcze żadnej nie mam… 🙂

  1. Oczywiście, że tak. Trzeba czasem robić odskocznię od tego, co się czyta najczęściej i zrelaksować się przy czymś innym 🙂

 2. W ogóle to tych książkach nie słyszałam, ale ta druga mnie zainteresowała. Z twórczością wymienionych przez Ciebie autorek jeszcze nie miałam okazji się zapoznać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *