Współpraca

O blogu

„Magiczny Świat Książki i nie tylko” to blog poświęcony szeroko pojętej kulturze. Pierwotnie pojawiały się na nim jedynie recenzje przeczytanych przeze mnie książek. Obecnie tematyka bloga systematycznie się rozszerza.

Blog znalazł się dwukrotnie na liście finalistów konkursu na blog roku eBuka – w 2013 i 2014 roku.

O czytelnikach

Ponad 90% czytelników bloga to osoby pełnoletnie, z czego blisko 46% stanowią kobiety.

Co możemy razem zdziałać?

Jestem otwarta na różnego typu współprace – o ile odpowiadają tematyce bloga i mi, jako jego autorce.

  • testy i recenzje produktów, w szczególności 
  1. książek (fantastyka, horror, kryminał, thriller, dziecięce) – w formie tradycyjnej lub e-book (nie sięgam po audiobooki)
  2. filmów (patrz wyżej)
  3. zabawek i  gier
  • konkursy dla moich czytelników (przy czym wysyłka nagród leży po stronie sponsora)
  • patronat medialny nad ciekawym wydarzeniem/interesującym produktem
  • inne 

Współpraca może być jednorazowa bądź długoterminowa. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie. Jeśli chcesz poznać statystyki bloga – wiesz co robić 🙂

Kontakt:

milosniczkaksiazek@onet.pl

O wszystkim, co dzieje się na moim blogu informuję na portalach społecznościowych, na których mam założone konto, a więc:

Pełny tekst recenzji pojawia się TYLKO na moim blogu. Wyjątek stanowią recenzje pisane dla współpracujących ze mną księgarń – wówczas tekst recenzji pojawia się również na stronie księgarni. Wszędzie indziej publikuję jedynie krótkie zajawki z przekierowaniem do pełnego tekstu na moim blogu.

UWAGA: Wszystkie przesyłki zawierające książki bądź inne produkty, których nie zamawiałam, a które dotarły do mnie niespodziewanie, traktuję jako miłe prezenty i nie poczuwam się do obowiązku ich recenzowania. Nie trzymam się również sztywnych ram czasowych. Czasem recenzja pojawi się w ciągu tygodnia, innym razem miesiąca, a nawet dwóch. Wszystko zależy od czasu wolnego, jakim w danym okresie dysponuję. Niemniej jednak możecie być Państwo pewni jednego – zawsze wywiązuję się z wszelkich zobowiązań.

Tak sobie pomyślałam…
Gdyby czasem ktoś z Was miał ochotę wysłać mi kartkę z pozdrowieniami, albo życzeniami, albo cokolwiek innego, to czyńcie to na ten oto adres ^_^
——–
Sylwia Węgielewska
skrytka pocztowa nr 40
Urząd Pocztowy 1
ul Pocztowa 5
87-300 Brodnica
———

 

 Moje logo: 

 

 

 

0Shares