W świecie Merlina

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Nic więc dziwnego, że okres poprzedzający je jest czasem gorących promocji, na które możemy natknąć się na każdym kroku. Dziś mam dla Was nieco informacji ze świata sklepu Merlin.pl, które wg mnie są bardzo kuszące 🙂

 


W związku ze zbliżającymi się Mikołajkami i świętami Bożego Narodzenia sklep internetowy merlin.pl proponuje swoim klientom bezstresowy zakup prezentów. Szeroki asortyment produktów, bezpłatna przesyłka oraz gwarancja dostawy na czas to tegoroczne, główne hasła promujące kampanię przedświąteczną najstarszego sklepu internetowego w Polsce. 
Od listopada do końca grudnia na stronie merlin.pl aktywne jest Centrum Prezentów, w którym znajduje się szereg produktów zebranych i skategoryzowanych w celu łatwego znalezienia odpowiednich upominków.
Zamieszczony na stronie kalendarz, odliczający ilość dni pozostałych do Wigilii, umożliwia Klientowi sprawdzenie, do kiedy powinien złożyć zamówienie, aby dotarło na czas. Co więcej, po spełnieniu określonych warunków zakupów, nie poniesie przy tym żadnych kosztów związanych z wysyłką.
W ramach Mikołajek szereg produktów z blisko 320 tysięcznego asortymentu można kupić z dodatkowym rabatem. Na życzenie Klienta Merlin wyśle paczkę w dogodnym dla zamawiającego terminie jako prezent opatrzony dedykacją.

Bożonarodzeniowe Centrum Prezentowe

Od środy lider w polskiej branży e-commerce udostępnia na swojej stronie Centrum Prezentowe, czyli zebrane w jednym miejscu i przyporządkowane kategoriom propozycje świątecznych upominków. Klienci mogą szybko i wygodnie zaplanować zakup prezentów z gwarancją bezpłatnej dostawy na czas.
Jak co roku z okazji Bożego Narodzenia merlin.pl przygotował atrakcyjne rabaty i promocje na szereg produktów ze swojej bogatej oferty. Za pośrednictwem Centrum Prezentowego i specjalnego kalendarza klienci, pragnący uniknąć nasilających się przed świętami kolejek w sklepach, mogą już teraz zaplanować i zrobić bez stresu świąteczne zakupy .
Dodatkowo w ramach akcji w placówkach Poczty Polskiej, punktach odbioru merlin.pl i Czerwonej Torebki będzie można nabyć bezpłatny katalog produktowy dołączany również do ogólnopolskiej prasy kobiecej.
Wybór upominków ułatwia podział na kategorie oraz intuicyjna wyszukiwarka produktów. Niezdecydowanym merlin.pl udostępnia także bony podarunkowe, dzięki którym obdarowany sam wybierze wymarzony prezent.
Paczki będzie można odebrać w punktach odbioru merlin.pl jeszcze w Wigilię.
Podobnie jak w ubiegłym roku firma dołoży starań, aby zrealizować wszystkie zamówienia i dostarczyć paczki w wyznaczonym terminie.
Dla wygody klientów Merlin przygotował specjalny katalog online, w którym dostępne są produkty z kategorii „wymarzone prezenty”:
Atrakcyjnerabaty dla klientów PKO Banku Polskiego 
w merlin.pl
 
PKO Bank Polski wspólnie z merlin.pl przygotował wyjątkową przedświąteczną promocję dla posiadaczy kart płatniczych VISA. Klienci banku, którzy do 21 grudnia dokonają płatności bezgotówkowej, mogą skorzystać z 20-procentowego rabatu na zakupy w sklepie internetowym.
Rabat udzielany jest przy płatności przez Internet dowolną kartą VISA PKO Banku Polskiego. Oznacza to, że można płacić kartami kredytowymi oraz debetowymi wydanymi do konta osobistego. Promocja dotyczy książek, filmów oraz muzyki. Aby skorzystać z rabatu, wystarczy dokonać transakcji w wyznaczonym terminie.
Sklep internetowy merlin.pl proponuje ponad 254 tysiące różnych tytułów wśród książek, muzyki oraz filmów dostępnych w atrakcyjnych cenach, które dzięki promocji można nabyć z dodatkową 20-procentową obniżką. To doskonała okazja na zakup świątecznych upominków dla najbliższych.

17 komentarzy

 • Catalinka 28 listopada 2012 at 12:35

  Trzeba przyznać że Merlin się postarał, jeśli chodzi o ofertę przedświąteczną 🙂

  Reply
 • Natula 28 listopada 2012 at 12:40

  Wszystko pięknie, tylko że ja nie mam dla kogo kupować książek :/ Mój ulubiony naród stroni od słowa pisanego i na widok książki ze wstrętem się wzdryga, niestety taka jest przykra rzeczywistość… Dlatego w Marlinie zrobię sobie prezent 🙂

  Reply
 • ederlezi 28 listopada 2012 at 12:41

  Merlin już samego siebie przechodzi, jeśli chodzi o te promocje 😉

  Reply
 • Trinity 28 listopada 2012 at 13:49

  Fajne promocje, przed świętami zawsze można coś ciekawego znaleźć dla siebie i innych 🙂

  Reply
 • Kruszynka 28 listopada 2012 at 16:06

  Fajne promocje:)

  Reply
 • Czytelniczka 28 listopada 2012 at 16:24

  Ale fajna promocja, poszukam czegoś dla mamy:)

  Reply
 • Magia słowa pisanego 28 listopada 2012 at 17:31

  o muszę koniecznie zobaczyć co ciekawego merlin wystawił:) Bardzo fajny layout, chyba zmieniłaś?

  Reply
  • Miłośniczka Książek 28 listopada 2012 at 18:22

   tak, kilka dni temu trwał tu remont, a na blogu był istny chaos 😛 ale w końcu udało się dojść ze wszystkim do ładu 🙂

   Reply
 • Blueberry 28 listopada 2012 at 19:21

  Jej! Szał zakupów!

  Reply
 • Upadły anioł 28 listopada 2012 at 20:31

  Merlin zaszalał, też dostałam meila z info 🙂 kusi jak nie wiem 🙂

  Reply
 • Dalia 28 listopada 2012 at 22:13

  Ach Merlin, wyczarował nam tyle atrakcji – i jak tu się powstrzymać ?

  Reply
 • miqaisonfire 28 listopada 2012 at 22:33

  Ale tutaj ładnie, o jeju jeju jeju :)))

  A o akcji Merlina słyszałąm 🙂

  Reply
 • scorpius 28 listopada 2012 at 23:03

  Ach, aż poszukam czegoś dla mojego chłopaka 😉

  Reply
 • kasandra_85 28 listopada 2012 at 23:53

  Promocje, ach promocje:))

  Reply
 • Leanika 29 listopada 2012 at 07:54

  No! Już dawno miałam wpaść do ciebie, na bloga,ale ciągle ktoś coś chciał ode mnie i wypadało z tej sklerotycznej głowy.
  Ładnie tu masz, muszę ci powiedzieć, a recenzje też w moim guście. Obserwuje i będę często bywać 🙂

  Reply
 • Bibliofilka 29 listopada 2012 at 22:29

  Co roku kupuję bliskim książki, w tym roku chyba zrobię im psikusa i wybiorę prezent z innej kategorii 🙂

  Reply

Leave a Comment