TOP 10 – Najlepsze książki pierwszej połowy 2015 roku

top10Top 10 to akcja, przy okazji której raz w tygodniu na blogu pojawiają się różnego rodzaju rankingi, dzięki którym czytelnicy mogą poznać bliżej blogera, jego zainteresowania i gusta. Jeżeli chcesz dołączyć do akcji – w każdy piątek wypatruj na Kreatywie nowego tematu na dany tydzień.

Dziś przyszła pora na… Dziesięć najlepszych książek pierwszej połowy 2015!

Zawsze lubiłam rankingi organizowane przez Klaudynę i chętnie sama brałam w nich udział, zatem tym bardziej cieszę się, że reaktywowała ona na swoim blogu cykl Top 10. Na pierwszy ogień idą najlepsze książki pierwszej połowy 2015 roku, przy czym chodzi tu bardziej o te, które samemu się w tym czasie przeczytało, a nie o takie, które ukazały się pierwszym półroczu tego roku na księgarskich półeczkach.

Tak oto prezentuje się moja złota dziesiątka pierwszego półrocza 2015 roku ^_^ Kliknięcie w okładkę przeniesie Was do recenzji wybranego tytułu.

 

A jak wyglądałby Wasz ranking? Jakie tytuły pojawiłyby się w Waszym Top 10?


 Zainteresowane osoby odsyłam również do wpisu: TOP 10 – Najlepsze książki drugiej połowy 2015 roku

0Shares

47total visits,7visits today

4 Replies to “TOP 10 – Najlepsze książki pierwszej połowy 2015 roku”

  1. Oczywiście zgadzam się co do Collide i Zaplątani. Książki świetne! Czytałam również Tajemnicę bzów, książka też fajna. Reszty niestety jeszcze nie znam 😉

  2. Ja w tym roku nie zrobię takiego rankingu, bo za mało czytam. Wyróżnię za to książkę ” Nie zabierajcie mi dziecka „Cathy Glass. Zapraszam do głosowania w ankiecie na blogu dotyczącej cyklu filmowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *