Prawie dostałam zawału!!

Dosłownie przed momentem myślałam, że ducha wyzionę. Chcę wejść na mojego bloga, a tu wyskakuje mi informacja, że blog został usunięty i podany adres nie istnieje. Mówię sobie – pewnie błąd przeglądarki. Zamknęłam, otworzyłam jeszcze raz i wchodzę na mój blog… to samo info! Nic.. zmieniam przeglądarkę, może coś trzasnęło Chrome… Na IE to tamo! Blog nie istnieje.. moje konto nie istnieje… CO DO JASNEJ %$$%$^ przecież jeszcze dziś dodawałam notkę z rana!! Nic to… szybki panel z pomocą, z tematem „Mój blog zniknął” i możliwymi akcjami pomocy. W końcu wybrałam etap z weryfikacją polegającą na wysłaniu kodu na mój telefon, po czym wklepuje się kod nadesłany sms-em, a następnie podaje hasło do konta. Wklepuję… i czekam pełna obaw. Zaskoczyło! Od razu do usługi bloggera – blog na swoim miejscu. Więc ja się pytam – co to kurna miało być!! Z miejsca pozmieniałam hasła… licho nie śpi… I teraz pytam się Was: czy spotkało Was coś takiego tutaj? podobny problem?
No ja prawie wyskoczyłam ze swojej skóry, a mój mąż patrzył na mnie jak na wariatkę nie wiedząc, co się dzieje….

29 komentarzy

 • Rincewind99 3 czerwca 2012 at 15:29

  Haha, odpowiednie zdjęcie do treści notki 😉 Wiesz co, ja nie miałam żadnych problemów z bloggerem teraz, ale widziałam już na paru blogach wczoraj i dzisiaj wpisy o podobnej treści, jak Twój. Coś musi być na rzeczy. Może to jakieś prace konserwacyjne na bloggerze?

  Reply
 • GumcioBook 3 czerwca 2012 at 15:32

  Ja bym też wyszła z siebie, gdyby coś takiego mi się przydarzyło! Na szczęście żadnej takiej sytuacji nie miałam, ale chyba wczoraj wchodziłam na bloga koleżanki i też wyskoczyło, że blo nie istnieje! Byłam w szoku, bo kolżanka powiedziała mi, że nie usuwała.

  Reply
 • Jadźka 3 czerwca 2012 at 15:38

  No to powiem Ci, że ja miałam coś takiego, nie tak dawno. I też nie wiedziałam, co się dzieje. Zmieniłam hasło, jakoś dotarłam do bloggera i nadal blog jest. Uff. Nie mam pojęcia, co to było…Ale pewnie nie tylko Nam się to przytrafiło;)

  Reply
 • malcziki 3 czerwca 2012 at 15:38

  nie spotkało mnie nic takiego, ale z tego co wiem dużo osób tak miało bo ulepszają blogera i teraz jakaś weryfikacja jest obowiązkowa;) Pamiętam że jak zakładałm to musiałam to zrobić i teraz mam luzik;)

  Reply
 • retro77 3 czerwca 2012 at 15:46

  Ja też jak wchodziłam na inne blogi też wyskakiwała taka informacja

  Reply
 • kasandra_85 3 czerwca 2012 at 15:47

  Kilka osób w blogosferze miało podobny problem. Nie mam pojęcia o co w tym chodzi, ale to chyba musiał być jakiś błąd w serwerze… Najważniejsze, że już wszystko wróciło do normy:)))
  Pozdrawiam!!

  Reply
 • Książkowa. ☺ 3 czerwca 2012 at 15:53

  Haha chciałabym zobaczyć minę Twojego męża 😀 ważne, że już działa 🙂

  Reply
  • Anne18 3 czerwca 2012 at 16:00

   Niezły tytuł od razu klikłam. Nie miałam podobnych problemów.

   Reply
 • Drrim 3 czerwca 2012 at 16:00

  Mnie coś takiego nie spotkało i mam nadzieję, że nie spotka. ; o Gdyby jednak coś takiego przydarzyło się i mnie, zwrócę się do Ciebie o pomoc. : D
  Tobie też nie życzę takiego incydentu drugi raz 🙂

  Reply
 • tetiisheri 3 czerwca 2012 at 16:02

  O jenki. Ja pewnie podobnie bym zareagowała. Na szczęście u mnie takiego problemu nie było, i oby nie było w ogóle. Dobrze, że „odzyskałaś” bloga.

  Reply
 • Ruda 3 czerwca 2012 at 16:04

  Jezzzzzuuuu! 🙂 podejrzewam, że ja również byłabym bliska zawału, gdyby coś takiego mnie spotkało… 😀 ale mam nadzieję, że nie spotka! 🙂 wydaje mi się, ze powoli serwery zaczynają siadać, bo ostatnio był przecież wielki wysyp nowych blogów w naszej blogosferze, jak zaczęli się tu przenosić wszyscy przez problemy w Onetem… 🙂

  Reply
 • Paulaaaa 3 czerwca 2012 at 16:07

  Ja miałam to samo kilka miesięcy temu i wiem jakie to uczucie. Myślałam, że ktoś mi się włamał na konto i coś namieszał xD Na szczęście wystarczyło potwierdzić właśnie konto przez sms i wszystko wróciło 😉

  Reply
 • Ania 3 czerwca 2012 at 16:18

  Nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło i mam nadzieję, że nie zdarzy…
  Wyobrażam sobie co mogłaś czuć…

  Reply
 • Ewa 3 czerwca 2012 at 16:26

  Też mi się to przytrafiło całkiem niedawno temu i postąpiłam tak samo jak Ty. O co chodzi? Nie wiem, ale to się zdarza tak wielu blogerom, że wydaje mi się iż jest to tylko jakiś błąd bloggera. Pewności jednak nie mam. 🙂

  Reply
 • marichetti 3 czerwca 2012 at 17:34

  O matko, dobrze że już wszystko jest ok 😉

  Reply
 • koczowniczka 3 czerwca 2012 at 17:54

  Ja miałam raz tak, że nie mogłam w żaden sposób zalogować się na bloggera, przez cały czas pokazywał mi się komunikat, że hasło jest błędne. Myślałam, że już nigdy nie dostanę się do swego konta, tymczasem następnego dnia zalogowałam się bez problemu. Tak więc nie ma się co przejmować takimi historiami. Trzeba poczekać i wszystko będzie dobrze.

  Reply
 • Miłośniczka Książek 3 czerwca 2012 at 18:21

  owszem, cieszę się, że się wszystko dobrze skończyło, ale te kilka minut niepewności… widziałam już wszystko w najgorszej perspektywie – że straciłam bloga 0.0 dobrze, że jednak tak się nie stało… wrrr na samą myśl :/

  Reply
 • zaczarowana 3 czerwca 2012 at 18:24

  Mi się na szczęście nie zdarzyło nic podobnego. Musiałaś się nieźle przestraszyć;]

  Reply
 • Karla 3 czerwca 2012 at 18:38

  Na onecie wiele razy mi sięcoś takiego zdarzało, ale tutaj, jak do tej pory na szczęście nie.

  Reply
 • Marcepankowa 3 czerwca 2012 at 19:24

  Nie, akurat nie miałam żadnych problemów z bloggerem. Ale cieszę się, że już wszystko w porządku 😉

  Reply
 • Blueberry 3 czerwca 2012 at 20:00

  Mnie także spotkała podobna sytuacja, normalnie aż mi się duszno zrobiło…

  Reply
 • Irytacja 3 czerwca 2012 at 21:20

  Mnie nie spotkały takie problemy, ale wyobrażam sobie co musiałaś poczuć.
  Oby nic takiego więcej Ci się nie przytrafiło!

  Reply
 • jjon 3 czerwca 2012 at 21:34

  O rety, nie dziwię się, że przeżyłaś chwile grozy. Ja na razie nie narzekam na bloggera – przez ponad dwa lata nic takiego się nie zdarzyło. Jedyne straty to fotki. Pozdrawiam.

  Reply
 • Tala 3 czerwca 2012 at 21:49

  Kilka miesięcy temu miałam podobny problem. Byłam wściekła jak osa, nawet jak już mi udało się wejść na bloga. Więc doskonale wiem co czujesz. Ja miała wtedy ochotę wyrzucić komputer za okno 😛

  Reply
 • Meow 4 czerwca 2012 at 08:06

  Może taka akcja powstała, aby weryfikować swoje blogi? Kto wie. Sądzę, że też bym się tak zachowała, gdybym nagle zobaczyła, że mój blog nie istnieje :O Dobrze, że wszystko jest jak należy!

  Reply
 • Viconia 4 czerwca 2012 at 15:58

  Zdarzają się takie awarie czasem. W zeszłym roku coś padło i wszystkim poznikały notki z trzech ostatnich dni. Przy takim potężnym portalu nie da się uniknąć jakichś błędów. Dlatego warto sobie zapisywać na dysk kopię zapasową bloga, na wszelki wypadek. Ja tak robię po każdej notce i zawsze człowiek potem spokojniejszy 🙂

  Reply
 • Anne18 4 czerwca 2012 at 16:52

  Zapraszam na nowy wpis.

  Reply
 • Naila 5 czerwca 2012 at 14:54

  Miłośniczko, rób sobie co jakiś czas export bloga, będziesz spokojniejsza, że masz jeszcze kopię. Poszukaj exportu w ustawieniach..

  Reply

Leave a Comment