Podaję, oddaję, rozdaję !!

Zasady akcji „Podaj dalej”:
1. Poniżej podam tytuł książki, którą chętnie oddam komuś z was. Wystarczy się zgłosić, ale… Osoba obdarowana lekturą będzie musiała także wziąć udział w akcji, to znaczy opublikować u siebie na blogu podobny post i wysłać w świat jedną książkę (oczywiście można więcej) w stanie co najmniej dobrym i o wartości podobnej do tej, którą otrzyma (odpadają wydania kieszonkowe itp.). 
2. Z przyczyn technicznych w zabawie mogą wziąć udział tylko i wyłącznie osoby, które posiadają blogi.
3. Proszę o podawanie w komentarzu adresów e-mail.
4. Będę wdzięczna za wklejenie u siebie banera akcji (powyżej), ale nie jest to warunek wzięcia w niej udziału!
5. Na zgłoszenia czekam do 24 stycznia włącznie. Następnego dnia wylosuję osobę, do której powędruje książka (bądź książki)

Mam do oddania następujące książki :)
Siedem zamieszczonych tu opowiadań to wspaniałe przykłady zawrotnego i zupełnie niezwykłego świata, który Roald Dahl nazywany wielkim czarodziejem uczynił swoim własnym. Mamy tu nie tylko świadectwa jego czarnego humoru i fantazji (Łabędź i O chłopcu, który rozmawiał ze zwierzętami), ale także fascynującą opowieść o początkach jego pisarstwa, pierwszy z powstałych utworów Bułka z masłem, jak również uroczo zaskakującą opowieść o młodym, bogatym próżniaku, który nabywa niezwykłą umiejętność. Czytając je, stwierdzicie, że ludzie są o wiele dziwniejsi, niż można by podejrzewać.
CIĘŻAR DECYZJI to zbiór opowiadań byłych policjantów, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami w pracy operacyjnej oraz wspomnieniami z autentycznych akcji policyjnych, To także zbiór opowiadań o ludziach, godzących się przeżyć każdy dzień jakby to był ich dzień ostatni. Ręce mają skute paragrafami i procedurą, przeciwnik działa bez zasad, a zwykły człowiek opowiada o nich dowcipy. Niektóre z opowiadań można było znaleźć na różnych forach internetowych, większość jednak jest publikowana po raz pierwszy w tej książce.
Opowiadania pokazują działania policji, funkcjonariuszy w sposób nieznany z relacji prasowych czy telewizyjnych.
Wspaniała literacka przygoda z udziałem historycznych, autentycznych postaci. Opowieść o burzliwych losach  jednej z najsłynniejszych królewskich metres. Autor z niezwykłą starannością i kunsztem literackim łączy zmysłowy wątek trudnej miłości z faktami historycznymi, polityką i wiedzą o społeczeństwie XVIII wieku.
książka posiada mój podpis
Powieść przedstawia dzieje Emmy Bovary. Wychowana na sentymentalnych książkach i marzeniach o nieznanym, nie potrafi się odnaleźć w prawdziwym życiu. Wydana za mąż za lekarza, Karola Bovary, szybko uświadamia sobie, że nie czuje się dobrze w tym małżeństwie. Tęskni do bliżej nieokreśloengo szczęścia – do prawdziwej, wszechogarniającej miłości. To z kolei popycha ją w ramiona przystojnego sąsiada. Romans ten kończy się dla niej dramatycznie; niemniej jednak to dopiero zapowiedź dalszego rozwoju wypadków. Poruszona machina emocji prze nieubłaganie naprzód.
książka posiada mój podpis
Zgłoszenia proszę zostawiać w komentarzu poniżej.
Wybrać można maksymalnie 2 tytuły.
życzę wszystkim powodzenia !!!
0Shares

16total visits,2visits today

16 Replies to “Podaję, oddaję, rozdaję !!”

  1. Niestety wszystko co przeczytam albo zatrzymuję, jeśli planuję kiedyś czytać ponownie, albo od razu rozdaję… Nie mam nic na wymianę a szkoda bo dwa ostatnie tytuły kuszą 🙂

  2. Akcja świetna, ale nie dla kogoś, kto tak jak ja jest przywiązany do swoich książek. Co prawda powoli dojrzewam do tego, że nie ma sensu trzymać np. książek, które mi się nie podobały i do których nie wrócę, ale to powolny proces. 😛

  3. Oh, „Pani Bovary”! Spadłabyś mi z nieba, nie musiałabym kupować swojego egzemplarza, a matura czeka. 😉
    W każdym bądź razie jeszcze coś znajdę na posłanie w świat, więc biorę udział. Zgłaszam się po „Panią Bovary” 🙂
    a_4marca@o2.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *