Pędzę, lecę i donoszę :D

Dziś już co prawda pojawił się jeden wpis (recenzja „Cieni spoza czasu”), ale musiałam zajrzeć jeszcze raz i podzielić się z Wami pewną informacją. Być może niektórzy z Was stwierdzą, że zwyczajnie się chwalę. Całkiem możliwe, ale po prostu uśmiech nie schodzi mi z twarzy i muszę się z kimś podzielić moim szczęściem 🙂 O co chodzi? Otrzymałam dziś e-mail z Wydawnictwa Dreams. Zostałam wybrana na Oficjalną Recenzentkę tego wydawnictwa. Wiem, ile zgłoszeń było. Wydawnictwo na swojej stronie napisało, że przyszło ponad 300 e-maili, a jeszcze to nie był koniec. Zdaję więc sobie sprawę z wyróżnienia, jakie mnie spotkało. Dlatego też cieszę się jak dziecko 😀 A uśmiech stale gości na mej twarzy 😀 No, to tyle. Właśnie tym chciałam się z Wami podzielić :))

0Shares

96total visits,1visits today

92 Replies to “Pędzę, lecę i donoszę :D”

 1. Gratuluję, masz się z czego cieszyć! Ja sama skrycie liczę, że i mi się uda, ale kto tam wie… 😉
  300 maili to mocarna ilość, ciężko jest na pewno wybrać garstkę z tak dużej liczby zgłoszeń.

 2. Pjona! 😀 O ile mi wiadomo to mnie przyjęli jako pierwszą ( pfff, pff. a co! pochwalę się :D), więc cieszyłam się jak głupia.. Taniec radości i te sprawy XD Myślałam, że mieli ok. 100 zgłoszeń, a po kilku dnia widzę, że 300. Ło masakra 😮
  Ej, my to musimy mieć talent! 😀

 3. Ja jeślibym miała pisać do kogoś w sprawie oficjalnych recenzji byłby to tylko portal Lubimy czytać. świetne książki dostarczają swoim recenzentom.

  1. Dziękuję 🙂 A jeśli chodzi o wątpliwości, to dziwisz mi się? Ponad 300 zgłoszeń… Widziałam na facebooku, jak dziewczyny pisały, że dostały odpowiedź, a u mnie była cały czas cisza. Ale cieszę się (normalnie jak dziecko), że się udało 😀

 4. Gratulacje 🙂 Jest się z czego cieszyć, bo to bardzo dobre wydawnictwo. Wiele z ich książek trafia w mój gust, a każda z historii ma swój przekaz.
  Także dostałam dziś od nich maila i również się cieszę 😉
  Pozdrawiam

 5. Ja też! Ja też! 😛 Mało telefonu nie zgubiłam z wrażenia, bo z początku nie bardzo skumałam o co chodzi 😛 (o to wpływ dusznego powietrza na zaczytany mózg :D)

  Gratulacje 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *