Nowe wyzwanie :)

Na blogu AnnRK pojawiło się nowe wyzwanie, którego inicjatorką jest właśnie AnnRK i do którego z chęcią się zgłosiłam. Na czym ono polega? Głównie na tym, żeby zacząć czytać książki rodzimych autorów.
Więcej szczegółów tutaj, a poniżej „warunki wzięcia udziału” 🙂
Zachęcam wszystkich do przyłączenia się do tego wyzwania. Przecież podana ilość książek nie jest taka przerażająca prawda? Chyba każdy da radę przeczytać 12 książek polskich autorów w przeciągu roku nieprawdaż?
Sama przyłączyłam się w dniu 12 października 2012 roku 🙂
No to już! Przyłączać się, kto się jeszcze nie przyłączył 🙂
A kto już to uczynił?????

Warunki wzięcia udziału:
  1. Wyzwanie trwa od października 2012 do września 2013.
  2. W tym czasie należy przeczytać przynajmniej 12 książek polskich autorów.
  3. Do wyzwania można przystąpić w każdym momencie. Zgłaszamy chęć uczestnictwa pod tą notką lub zakładką „Polacy nie gęsi” podając nick i adres bloga.
  4. Na swoim blogu zamieszczamy recenzję lub przynajmniej krótką opinię na temat każdego przeczytanego utworu biorącego udział w wyzwaniu.
  5. Za każdym razem, gdy taka recenzja się u Was pojawi, dajecie mi o tym znać, a ja w zakładce „Polacy nie gęsi” zamieszczę do niej link.
  6. U dołu recenzji napiszcie, że bierze ona udział w wyzwaniu – może zachęcicie innych do wzięcia udziału w projekcie?
  7. Na górze notki jest baner z tytułem wyzwania, który możecie umieścić u siebie na blogu w notce recenzującej książkę lub w jednej z blogowych ramek. Nie jest to warunek obowiązkowy, ale będzie mi miło jeśli taki baner się u Was pojawi.
  8. Dla uczestnika wyzwania, który spisze się najlepiej (czyli przeczyta najwięcej polskich książek, ale i będzie potrafił o nich ciekawie napisać, przewidziany jest drobny upominek)
0Shares

19 Replies to “Nowe wyzwanie :)”

  1. Nie stronię od polskich autorów, także wyzwanie nie byłoby dla mnie wyzwaniem. Pod słowem „wyzwanie” rozumiem coś, do czego należy się przekonać. Co to za wyzwanie, skoro czyta się już sporo książek z niego? 😉 Mimo wszystko może jak najdzie mnie ochota to się zgłoszę 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *