Niespodziewana niespodziewanka

W dniu dzisiejszym otrzymałam od listonosza zastanawiającą mnie przesyłkę. Nadawca totalnie nic mi nie mówił… przez co nie miałam pojęcia, co też może znajdować się w środku…
Pierwsza moja myśl – a może to włóczykijka? Patrząc na wagę paczki i wyczuwając w środku książki zaczynałam podejrzewać, że to może być to. Przesyłki od wydawnictw, na które jeszcze czekam, będą zawierać po jednej książce, więc odpadało podejrzewanie tej przesyłki na którąś z tych oczekiwanych.
A kiedy otworzyłam… moim oczom ukazało się to…

I doznałam szoku !!
Co prawda czekałam na książkę „Szósty”, którą przyobiecała mi Aurelia, jednak nie spodziewałam się absolutnie drugiej książki – i to takiej, którą miałam wpisaną na moją „listę życzeń”.
Do tego dołączono list oraz płytę „Dzika przyroda w sercu Europy”.
Moja droga… nie wiem, co mam powiedzieć, jak Ci dziękować ^^ I tak uważałam, że chęć obdarowania mnie „Szóstym” za bardzo miły gest. Jednak zupełnie mowę mi odjęło, gdy z paczki wyjęłam również „Dotknąć prawdy”.
BARDZO DZIĘKUJĘ !!

A teraz nieco z innej beczki.
Jeśli ktoś jest spostrzegawczy, to być może znalazł już nową zakładkę, która pojawiła się z dniem dzisiejszym na moim blogu. Mówię o zakładeczce „Wymienię”
Przejrzałam swoje domowe zbiory książkowe i wpisałam tam książki, które chętnie wymienię za książki z mojej „listy życzeń”, bądź inne propozycje [może coś mnie zaciekawi].
Przy każdym tytule napisałam, w jakim stanie jest dana książka oraz czy jest podpisana – o to Was kiedyś pytałam, czy przeszkadzałby Wam podpis w książce i 90% odparła, że nie, bo najważniejsza jest przecież treść a nie czyjeść autografy.
Zatem zaglądajcie tam – z czasem będę dorzucała kolejne tytuły, jeśli uznam, że daną książkę mogę wypuścić dalej w świat, aby ktoś inny się zapoznał z historią w niej opisaną.
0Shares

7total visits,1visits today

38 Replies to “Niespodziewana niespodziewanka”

  1. Niespodzianka super, czytałam „Szóstego” i bardzo … bardzo mi się podobał, teraz czatuję na jakąś inną książkę Pani Agnieszki. Czekam na Twoją recenzję, ciekawe czy Tobie się tez tak spodoba jak mi. Pozdrawiam.

  2. Nie ma to jak trafić na dobrych ludzi 🙂 Polecam „Dotknąć prawdy”, bo książka rzeczywiście zasługuje na to, by mieć ją na liście życzeń 🙂

  3. Jak ja lubię takie niespodzianki, książki radują dusze. „Szósty” mnie bardzo ciekawi, na szczęście udało mi się wygrać tę książkę na jednym z blogów, więc mam nadzieję, że niedługo już ją przeczytam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *