Niesamowite!! Wróżki naprawdę istnieją!!

Buszując w sieci w poszukiwaniu czegoś interesującego, czym mogłabym się z Wami podzielić, natrafiłam na stronę Robina Wighta. Mieszka on w angielskiej wsi Oakamoor w hrabstwie Stafordshire, gdzie ze zwykłego nierdzewnego drutu tworzy prawdziwe dzieła sztuki przedstawiające… wróżki. A wszystko zaczęło się od pewnego zdjęcia, które zrobił na tyłach własnego domu. Dopatrzył się na nim zarysu wróżki utworzonego przez grę promieni słonecznych prześwitujących przez korony drzew. Od tego czasu minęło już kilka lat, jednakże fascynacja Robina światem wróżek ani na trochę nie osłabła. Na poniższych zdjęciach macie okazję przekonać się, jakie cuda wychodzą spod jego utalentowanych rąk. Osobiście jestem zachwycona jego dziełami. Naprawdę zrobiły na mnie wrażenie!

Wszystkie zdjęcia, poza dwoma ostatnimi oraz tym w nagłówku, pochodzą ze strony Robina Wighta „Fantasy Wire Fairies Sculptures”. Pozostałe trzy zapożyczone zostały z jego fanpage’a. Na stronie autora tych cudownych drucianych rzeźb znajdziecie jeszcze więcej zdjęć przedstawiających jego dzieła, jak również będziecie mogli przyjrzeć się procesowi ich powstawania.

10Shares

148total visits,8visits today

10 Replies to “Niesamowite!! Wróżki naprawdę istnieją!!”

  1. Jak nie lubię drutu jako ozdoby, tak wróżki prezentują się świetnie! Precyzyjna robota + wyobraźnia i jaki efekt. No i te zdjęcia… Pięknie skomponowane, nastrojowe, gra świateł i w ogóle… Faktycznie, jak w bajce. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *